۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 55709
  • ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
آتش سوزی انبار کالا در کهریزک مهار شد
آتش سوزی انبار کالا در کهریزک مهار شد

آتش سوزی انبار کالا در کهریزک مهار شد

ری- آبرومند: فرمانده مرکز آتش نشانی شهرداری کهریزک از مهار آتش سوزی انبار کالا خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – امیر رمضانی از وقوع یک مورد حریق در مرکز انبار کالا در کهریزک خبر داد و اظهار داشت: صبح چهارشنبه ۲۲ دی ماه و با اطلاع رسانی حریق به مرکز آتش نشانی کهریزک، نیروهای […]

ری- آبرومند: فرمانده مرکز آتش نشانی شهرداری کهریزک از مهار آتش سوزی انبار کالا خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – امیر رمضانی از وقوع یک مورد حریق در مرکز انبار کالا در کهریزک خبر داد و اظهار داشت: صبح چهارشنبه ۲۲ دی ماه و با اطلاع رسانی حریق به مرکز آتش نشانی کهریزک، نیروهای ایستگاه شماره یک و دو بلافاصله به محل حادثه واقع در منطقه صنعتی شورآباد اعزام شدند و عملیات مهار آتش سوزی را انجام دادند.

 

وی افزود: در این عملیات ابتدا کانون حریق شناسایی و پس از پاکسازی نسبی محیط اقدامات لازم برای اطفای حریق را در دستور کار قراردادند و با توجه به موقعیت انبار و وجود وسایل قابل اشتعال در آن و احتمال گسترش حریق، از نیروهای ایستگاه شماره ۵۰ تهران و شهرداری باقرشهر نیز برای مهار آتش نیز اعلام نیاز شده بود که با کمک نیروها و تجهیزات ایستگاه‌های مربوطه، حریق به طور کامل مهار شد.

 

فرمانده مرکز آتش نشانی کهریزک، علت وقوع حریق را در دست بررسی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: پس از اطفای حریق و سرد کردن محیط پیرامون آن و ارائه توصیه‌های لازم به کارکنان انبار، نیروهای آتش نشانی محل حادثه را ترک کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*