۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » گلستان
  • شناسه : 57913
  • ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
آخرین جزئیات آتش‌سوزی آبشار صخره‌ای ناهارخوران گرگان/ نیمی از آبشار در آتش سوخت
آخرین جزئیات آتش‌سوزی آبشار صخره‌ای ناهارخوران گرگان/ نیمی از آبشار در آتش سوخت

آخرین جزئیات آتش‌سوزی آبشار صخره‌ای ناهارخوران گرگان/ نیمی از آبشار در آتش سوخت

گلستان – آبرومند: رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان، آخرین جزئیات آتش سوزی در آبشار مصنوعی ناهارخوران گرگان را تشریح کرد. به گزارش خبرنگار ما – موسی الرضا صفری در خصوص جزئیات آتش سوزی حریق در آبشار ناهارخوران گرگان به خبرنگار ایسنا گفت: محور ناهارخوران به دلیل آب و هوای مطلوب محل رفت […]

گلستان – آبرومند: رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان، آخرین جزئیات آتش سوزی در آبشار مصنوعی ناهارخوران گرگان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ما – موسی الرضا صفری در خصوص جزئیات آتش سوزی حریق در آبشار ناهارخوران گرگان به خبرنگار ایسنا گفت: محور ناهارخوران به دلیل آب و هوای مطلوب محل رفت و آمد و اسکان گردشگران و مسافران است و امروز نیز یکی از مسافران در محوطه جنگلی پشت آبشار اسکان کرده بود تا پیک نیک مورد استفاده‌اش در معرض وزش باد قرار نگیرد اما ظاهرا پیک نیک این مسافر مشکل فنی داشت و دچار آتش سوزی شد.

 

وی اضافه کرد: با آتش سوزی پیک نیک، مسافر دستپاچه و دچار اضطراب می شود و آن را به سمت آبشار پرت می کند اما از آنجایی که بخشی از آبشار از فایبرگلاس تشکیل شده بود شعله های آتش به فایبرگلاس سرایت می کند و آبشار دچار حریق می شود.

 

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با بیان اینکه بر اثر این حادثه نیمی از آبشار ناهارخوران گرگان در آتش سوخت، تصریح کرد: شهروندان نکات ایمنی را رعایت کنند و استفاده از اجناس و تجهیزات استاندارد را در دستور کار خود قرار دهند، به طور قطع اگر این شهروند تجهیزات سفر خود را بررسی می کرد و یا در زمان حادثه در کمال آرامش تصمیم می گرفت چنین اتفاقی رخ نمی داد.

 

صفری با تأکید بر اینکه شهروندان باید آموزش های آتش نشانی را فرا بگیرند تا بتوانند در زمان بحران اقدام صحیح و درست را انجام دهند، خاطرنشان کرد: پیگیری خسارت مربوط به این حادثه از سوی واحد حقوقی شهرداری گرگان انجام خواهد شد.

 

گفتنی است؛ آبشار صخره ای گرگان در اسفند ماه سال ۹۷ به عنوان بزرگترین آبشار صخره ای شمال کشور در ناهارخوران افتتاح و به بهره برداری رسید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*