۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6888
  • ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۰
  • 153 بازدید
  • ارسال توسط :

آخرین وضعیت راه های مواصلاتی شرق تهران از زبان سردار فتحی

ورامین – ابتکار ورامین: فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران با تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی گفت: در محور فیروزکوه ترافیک نیمه سنگین و در محور امام رضا(ع) ترافیک روان گزارش شده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از وارنانیوز – سردار سیرس فتحی با تشریح آخرین وضعیت راه های موصلاتی شرق استان […]

ورامین – ابتکار ورامین: فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران با تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی گفت: در محور فیروزکوه ترافیک نیمه سنگین و در محور امام رضا(ع) ترافیک روان گزارش شده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از وارنانیوز – سردار سیرس فتحی با تشریح آخرین وضعیت راه های موصلاتی شرق استان تهران اظهار داشت: همزمان با آخرین روز از تعطیلات نوروزی، حجم بازگشت مسافران به شهرهای خود افزایش چشمگیری پیدا کرده است به همین خاطر برخی از جاده ها و محورهای مواصلاتی شرق استان تهران دارای ترافیک نیمه سنگین می باشد.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران با اشاره به آمادگی کامل پلیس راه برای خدمت رسانی به رانندگان و مسافران نوروزی افزود: مأموران پلیس راه شرق استان تهران در محورهای مختلف شرق استان تهران مستقر بوده و در جهت تسهیل در عبور و مرور مسافران نوروزی به صورت تمام وقت در حال تلاش هستند.

وی ادامه داد: همچنین به منظور تسهیل در عبور و مرور مسافران نوروزی و کاهش بار ترافیکی محورهای پرتردد، محدودیت هایی طی روزهای اخیر در برخی محورها اعمال شده است که باید رانندگان به این محدودیت ها توجه لازم را داشته باشند.

سردار فتحی ضمن توصیه به رانندگان برای رعایت صبر و حوصله لازم اضافه کرد: برخی محورهای شرق استان تهران دارای ترافیک نیمه سنگین است به همین خاطر باید رانندگان و مسافران نوروزی با صبر و حوصله کافی به توصیه های پلیس توجه کنند و در بازگست به شهرهای مقصد عجله نکنند.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران با تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی این منطقه گفت: در محور فیروزکوه از شیرگاه تا سوادکوه ترافیک نیمه سنگین و در محور امام رضا(ع) ترافیک روان گزارش شده است.

گفتنی است بر اساس اطلاعات دریافتی در برخی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران نظیر هراز و تونل‌های یک و دو، نارنجستان، سه‌راهی بلده و پنجاب ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است و اتومبیل های زیادی در این مسیر در حال تردد و عبور و مرور هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*