۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 3399
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۶
  • 175 بازدید
  • ارسال توسط :

آزادگان نماد صبر و استقامت هستند

قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: خصوصیتی که رزمندگان و آزادگان در زمان هشت سال جنگ تحمیلی داشتند، تبعیت از رهبری و ولایت بود و این عزیزان نماد صبر و استقامت در برابر مستکبران هستند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علی صادقی با تبریک فرا رسیدن ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سر افزار […]

قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: خصوصیتی که رزمندگان و آزادگان در زمان هشت سال جنگ تحمیلی داشتند، تبعیت از رهبری و ولایت بود و این عزیزان نماد صبر و استقامت در برابر مستکبران هستند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علی صادقی با تبریک فرا رسیدن ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سر افزار به میهن اسلامی گفت: سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی برگ زرینی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه آزادگان نماد صبر و استقامت در برابر مستکبران هستند، اظهار داشت: آزادگان سرافراز ایران اسلامی با استقامت و بردباری در طول دوران اسارت، دشمن را از پا درآوردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک گفت: آزادگان همیشه سرافراز هستند و ارزش های آنان باید در ایران اسلامی حفظ شود.

صادقی بیان داشت: ایران اسلامی در مسیررشد و ترقی خود ایام افتخارآمیزی را پشت سر گذاشته که یکی از این ایام بازگشت سرافرازانه و مقتدرانه آزادگان به کشور اسلامی ایران بوده است.

فرماندار قرچک اظهار داشت: آزادگان با استقامت و پایداری بی‌نظیر در قلب دشمنان به جهانیان ثابت کردند که ملت مقاوم ایران هرگز در برابر استکبار تسلیم نخواهد شد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه شما آزادگان در پیشگاه خداوند از جایگاه ویژه ای برخوردار هستید، اظهار داشت: آزادگان، جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس سرمایه های ارزشمند نظام در مسیر بالندگی و اقتدار نظام هستند و تجلیل از آنان وظیفه همه مردم و مسئولان است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*