۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 7946
  • ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۸
  • 149 بازدید
  • ارسال توسط :

آزادی خرمشهر خارج از معادلات مادی دشمنان بود

پیشوا – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان پیشوا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز فتح خرمشهر و عملیات غرور آفرین بیت المقدس، بیان داشت: رزمندگان در فتح خرمشهر با دست‌خالی و با دلی سرشار از عشق به ولایت در برابر مظاهر کفر و ستم ایستادند و خرمشهر خارج از محاسبات و معادلات مادی دشمنان، آزاد شد. […]

پیشوا – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان پیشوا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز فتح خرمشهر و عملیات غرور آفرین بیت المقدس، بیان داشت: رزمندگان در فتح خرمشهر با دست‌خالی و با دلی سرشار از عشق به ولایت در برابر مظاهر کفر و ستم ایستادند و خرمشهر خارج از محاسبات و معادلات مادی دشمنان، آزاد شد.

به گزارش خبرنگار ما – عباس ملکوتی خواه افزود: عباس ملکوتی خواه افزود: بی شک واقعه آزادسازی خرمشهر یکی از حماسه‌های به یاد ماندنی رزمندگان دلاور سپاه اسلام می‌باشد که همواره همانند خورشید درخشان بر تاریخ پرغرور هشت سال دفاع مقدس می درخشد.

فرماندار پیشوا فتح خرمشهر را مظهر الطاف خفیه الهی دانست و اظهار داشت: رزمندگان در فتح خرمشهر با دست‌خالی و با دلی سرشار از عشق به ولایت در برابر مظاهر کفر و ستم ایستادند و خرمشهر خارج از محاسبات و معادلات مادی دشمنان، آزاد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا تصریح کرد: در کشوری که از مرز و بوم خود دفاع می کند، نقاط قوت فراوانی وجود دارد که یکی از این نقاط در کشور ما، حماسه آزادی خرمشهر است.

وی حماسه فتح خرمشهر را از نظر ابعاد عملیاتی و دستاوردهای آن بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: اتحاد و انسجام موجود بین اقشار مختلف مردم و نیروهای نظامی رمز پیروزی ما در سوم خرداد و انجام عملیات بیت المقدس بود.

فرماندار پیشوا با بیان اینکه اطاعت از ولی فقیه رمز پیروزی و عزت انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با حرکت در مسیر روشن ترسیم شده از سوی ایشان می توانیم در جهت عزت و اقتدار ایران اسلامی گام برداشته و با اتحاد خود بر نقشه های شوم دشمنان برای همیشه مهر باطل بزنیم.

ملکوتی خواه در پایان، سوم خرداد را نقطه عطف در تاریخ دفاع مقدس برشمرد و بیان داشت: این روز تاریخی نماد مقاومت و پیروزی مردم غیرتمند ایران اسلامی در مقابل استکبار جهانی است و باید در اجرای برنامه ای این روز اهتمام ویژه ورزید.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*