۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » کرمان
  • شناسه : 58109
  • ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
آسیب‌های اجتماعی مانند موریانه هستند
آسیب‌های اجتماعی مانند موریانه هستند

آسیب‌های اجتماعی مانند موریانه هستند

کرمان – آبرومند: نشست حمایتگری اجتماعی در حاشیه شهر کرمان با دستور کار پیگیری و حل معضل بیکاری در محله سرآسیاب فرسنگی برگزار شد.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – دومین جلسه حمایتگری اجتماعی در حاشیه شهر کرمان با دستور کار پیگیری و حل معضل بیکاری در محله سرآسیاب فرسنگی با […]

کرمان – آبرومند: نشست حمایتگری اجتماعی در حاشیه شهر کرمان با دستور کار پیگیری و حل معضل بیکاری در محله سرآسیاب فرسنگی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – دومین جلسه حمایتگری اجتماعی در حاشیه شهر کرمان با دستور کار پیگیری و حل معضل بیکاری در محله سرآسیاب فرسنگی با حضور سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان، اعضای دفاتر تسهیلگری، کارآفرینان منطقه و معتمدین محلی در حسینیه سرآسیاب برگزار شد.

 

“کوروش احمدیوسفی” سرپرست دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان در این رابطه گفت: آسیب‌های اجتماعی که در حاشیه شهر رخ می‌دهد باید حل شود، چون در غیر این صورت به کل شهر گسترش می یابد و همه شهروندان به نحوی درگیر می‌شوند.

 

وی بیان کرد: آسیب های اجتماعی مانند موریانه هستند و عدم توجه به آنها به افزایش جرم و جنایت در شهر منجر می شود.

 

احمدیوسفی تاکید کرد: مدیران دفاتر تسهیلگری افرادی که دارای مهارت هستند و درحال حاضر به هر دلیلی بیکار شده‌ و با دریافت وام می‌توانند کسب کار خود را راه اندازی کنند، شناسایی کرده تا رفع مشکل اشتغال با حمایت از اقتصادهای خرد در منطقه شروع شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*