۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 28199
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
  • 62 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز اجرای قطعه دوم شبکه جمع‌آوری۲۰ کیلومتری فاضلاب در اندیشه
آغاز اجرای قطعه دوم شبکه جمع‌آوری۲۰ کیلومتری فاضلاب در اندیشه

آغاز اجرای قطعه دوم شبکه جمع‌آوری۲۰ کیلومتری فاضلاب در اندیشه

شهریار – آبرومند: مدیر امور آب و فاضلاب شهریار از آغاز اجرای قطعه دوم شبکه جمع‌آوری فاضلاب به طول ۲۰ کیلومتر در فاز یک اندیشه خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- بهزاد اسدی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال گذشته در قطعه نخست این طرح، حدود ۱۵ […]

شهریار – آبرومند: مدیر امور آب و فاضلاب شهریار از آغاز اجرای قطعه دوم شبکه جمع‌آوری فاضلاب به طول ۲۰ کیلومتر در فاز یک اندیشه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- بهزاد اسدی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال گذشته در قطعه نخست این طرح، حدود ۱۵ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب اجرا و تا پایان امسال در مجموع بیش از ۳۵ کیلومتر شبکه جدید به پایان می‌رسد.

 

اسدی افزود: تاکنون در شهریار حدود ۱۴۰ کیلومتر شبکه فاضلاب اجرا شده است و فاضلاب این شهر به تصفیه‌خانه فاضلاب انتقال خواهد یافت.

 

وی در ادامه با بیان اینکه در سال گذشته یک هزار و ۵۸ انشعاب فاضلاب با آحاد یک هزار و ۱۶۵ نفر در این منطقه به متقاضیان واگذار شده است گفت: این تعداد در حال حاضر به شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهری متصل شده است.

 

مدیر امور آب و فاضلاب شهریار از آغاز اجرای قطعه دوم شبکه جمع‌آوری ۲۰ کیلومتری فاضلاب در اندیشه خبر داد و بیان داشت: همه تلاش خود را می‌کنیم که بهترین خدمات را به مردم این منطقه ارائه دهیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*