۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » البرز » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 57806
  • ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز به کار نمایشگاه گردشگری بازار سفر از فردا
آغاز به کار نمایشگاه گردشگری بازار سفر از فردا

آغاز به کار نمایشگاه گردشگری بازار سفر از فردا

البرز – آبرومند: مدیرکل میراث فرهنگی البرز گفت: نمایشگاه بازار سفر از فردا (۳۰ خرداد) الی سوم تیرماه میزبان علاقه مندان این حوزه است.   فریدون محمدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: نمایشگاه گردشگری بازار سفر از ۳۰ خرداد الی ۳ تیر ماه در باغ گل‌های پارک چمران برگزار میزبان علاقه مندان حوزه گردشگری […]

البرز – آبرومند: مدیرکل میراث فرهنگی البرز گفت: نمایشگاه بازار سفر از فردا (۳۰ خرداد) الی سوم تیرماه میزبان علاقه مندان این حوزه است.

 

فریدون محمدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: نمایشگاه گردشگری بازار سفر از ۳۰ خرداد الی ۳ تیر ماه در باغ گل‌های پارک چمران برگزار میزبان علاقه مندان حوزه گردشگری است.

 

وی ادامه داد: دفاتر گردشگری که مشتریان خود را در زمان کرونا از دست داده اند با برگزاری این نمایشگاه مجددا می توانند با مشتریان خود ارتباط بگیرند و رونق اقتصادی در بخش گردشگری ایجاد کنند.

 

این مسئول تاکید کرد: هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه گردهمایی فعالان و علاقه‌مندان سفر و گردشگری است چراکه در دوران کرونا مردم برای سفر به سمت فضای مجازی و اپلیکیشن ها رو آورده بودند که در فضای مجازی صحت و سقم آن مشخص نبود ولی این نمایشگاه سایت های گردشگری مجوز دار را معرفی خواهد کرد.

 

مدیرکل میراث فرهنگی البرز اضافه کرد: این نمایشگاه فرصتی است تا غرفه داران پکیج‌های سفر و تورها و برندهای خود را معرفی کنند.

 

محمدی اضافه کرد: برگزاری این نمایشگاه گام موثری در راستای معرفی پتانسیل های البرز در حوزه گردشگری است و میتواند به اقتصاد این حوزه کمک کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*