۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 58133
  • ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز طرح آموزش معتادان بهبودیافته در فیروزکوه
آغاز طرح آموزش معتادان بهبودیافته در فیروزکوه

آغاز طرح آموزش معتادان بهبودیافته در فیروزکوه

فیروزکوه – آبرومند: طرح آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به بهبود یافتگان کمپ ترک اعتیاد فیروزکوه در حال اجرا است. به گزارش خبرنگار ما – رییس اداره بهزیستی فیروزکوه گفت: در مرکز کمپ ترک اعتیاد ماده ۱۵ این شهرستان افرادی که درگیر اعتیاد می‌شوند به صورت اختیاری و به میل خود برای درمان مراجعه می‌کنند. […]

فیروزکوه – آبرومند: طرح آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به بهبود یافتگان کمپ ترک اعتیاد فیروزکوه در حال اجرا است.

به گزارش خبرنگار ما – رییس اداره بهزیستی فیروزکوه گفت: در مرکز کمپ ترک اعتیاد ماده ۱۵ این شهرستان افرادی که درگیر اعتیاد می‌شوند به صورت اختیاری و به میل خود برای درمان مراجعه می‌کنند.

علی اصغر عموزاده افزود: متاسفانه بیماران این مرکز پس از سپری کردن دوران درمان با معضلات متعددی از جمله اشتغال مواجه هستند..

 

وی گفت: اداره بهزیستی فیروزکوه برای توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای این افراد طرح مشترکی را با مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان در دستور کار خود قرار داده ایم.

 

رییس اداره بهزیستی فیروزکوه افزود: پس از پایان دوره درمان و همزمان آموزش حرفه‌ی مورد نظر با وام ۱۰۰ میلیونی با کارمزد ۴ درصد برای ایجاد شغل از سوی سازمان بهزیستی در اختیار این افراد قرار می‌گیرد.

 

رییس مرکز فنی و حرفه‌ای فیروزکوه گفت: اولین دوره آموزش مکانیک خودرو برای بهبود یافتگان این مرکز طی چند روز آینده برگزار می‌شود.

 

لیلا حسینی افزود: امکانات و تجهیزات در محل کمپ مستقر می‌شود و پس از اتمام دوره و برگزاری آزمون گواهینامه به کارآموزان اهدا می‌شود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*