۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 47948
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه ساز در غرب استان تهران
آغاز طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه ساز در غرب استان تهران

آغاز طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه ساز در غرب استان تهران

شهریار- آبرومند: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران از آغاز طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه ساز در غرب استان تهران خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ حامد محمودی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران از آغاز طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه ساز در غرب استان تهران خبر داد و […]

شهریار- آبرومند: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران از آغاز طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه ساز در غرب استان تهران خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ حامد محمودی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران از آغاز طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه ساز در غرب استان تهران خبر داد و اظهار داشت: این طرح با هدف تدابیر پیشگیرانه پلیس راه از امروز در غرب استان تهران اجرا شده است.

 

وی افزود: در این طرح، مأموران پلیس راه با قاطعیت با تخلفاتی از قبیل سرعت و سبقت غیرمجاز، انجام حرکات نمایشی، انحراف به چپ و نیز حمل غیرمجاز مسافر در جاده‌های استان تهران برخورد می‌کنند.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران گفت: در اجرای این طرح خودروی رانندگان متخلف نیز به مدت ۷۲ ساعت توقیف خواهد شد.

 

محمودی با اشاره به آغاز و اجرای این طرح از امروز دهم اسفندماه بیان داشت: اجرای طرح یادشده می‌تواند در کاهش آمار تصادف‌ها و سوانح رانندگی تأثیر زیادی داشته باشد و انتظار می‌رود رانندگان ضمن رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه‌ها همکاری لازم را با مأموران پلیس راه داشته باشند و بدانند در زمان رانندگی، تنها مسئول جان خود نیستند بلکه مسئولیت حفظ جان دیگران را نیز بر عهده دارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*