۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ملارد
  • شناسه : 65574
  • ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
آماده‌باش کامل دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی ملارد در ایام نوروز
آماده‌باش کامل دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی ملارد در ایام نوروز

آماده‌باش کامل دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی ملارد در ایام نوروز

ملارد – آبرومند: فرماندار ملارد از آماده‌باش کامل دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی شهرستان در ایام نوروز خبر داد. به گزارش خبرنگار آبرومند – جابر کریمی صبح دوشنبه در جمع اعضای شورای معاونین و بخشداران ملارد اظهار داشت: دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی به منظور ارائه خدمات و تسهیل سفر مسافران تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ در […]

ملارد – آبرومند: فرماندار ملارد از آماده‌باش کامل دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی شهرستان در ایام نوروز خبر داد.
به گزارش خبرنگار آبرومند – جابر کریمی صبح دوشنبه در جمع اعضای شورای معاونین و بخشداران ملارد اظهار داشت: دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی به منظور ارائه خدمات و تسهیل سفر مسافران تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ در آماده باش نوروزی قرار دارند.
فرماندار ملارد افزود: با توجه به تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان، می‌بایست علاوه بر تسهیل سفرها و استقبال از مسافران نوروزی، نظارت بر بازار و نحوه عملکرد دستگاه‌ها همچنان در دستور کار قرار داشته باشد.
کریمی با تاکید بر اینکه همه مدیران شهرستان باید در دسترس و گوش به زنگ باشند، ادامه داد: تمامی دستگاه‌ها بویژه اعضای ستاد خدمات سفر به صورت شبانه روزی و میدانی وظایف خود را دنبال نمایند و نظارت بر حسن این دستور برعهده مدیران فرمانداری است.
وی در ادامه عنوان داشت: از مردم شریف و عزیز شهرستان ملارد درخواست داریم به محض مشاهده هرگونه مشکل یا قصوری از سوی دستگاه‌های اجرایی و عملیاتی ما را مطلع تا در اسرع وقت برخورد با متخلفین احتمالی برای مرتفع شدن آن نیز اقدام شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*