۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 62954
  • ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
آماده باش شهرداری رباط کریم با توجه به احتمال بارش های پاییزی
آماده باش شهرداری رباط کریم با توجه به احتمال بارش های پاییزی

آماده باش شهرداری رباط کریم با توجه به احتمال بارش های پاییزی

رباط کریم – آبرومند: شهردار رباط کریم : تمام اکیپ های ستاد برف روبی شهرداری رباط کریم همزمان با آغاز بارش برف در حالت آماده باش کامل به سر می برند . به گزارش خبرنگار آبرومند – یونس غفاری با اشاره به بارش اولین برف پاییزی در این شهرستان گفت: تمامی اکیپ های ستاد برف […]

رباط کریم – آبرومند: شهردار رباط کریم : تمام اکیپ های ستاد برف روبی شهرداری رباط کریم همزمان با آغاز بارش برف در حالت آماده باش کامل به سر می برند .

به گزارش خبرنگار آبرومند – یونس غفاری با اشاره به بارش اولین برف پاییزی در این شهرستان گفت: تمامی اکیپ های ستاد برف روبی شهرداری رباط کریم همزمان با آغاز بارش برف در حالت آماده باش کامل برای خدمات رسانی هستند و همزمان تجهیزات و ماشین آلات سبک و سنگین نیز در محل های مذکور مستقر شده اند.

 

شهردار رباط کریم در ادامه‌ افزود : برنامه ریزی های لازم جهت برف روبی انجام شده است و ماشین‌آلات برف‌روبی سازمان خدمات موتوری از جمله لودر، کامیون، گریدر، برف‌روب، خودروهای نمک پاش و … تجهیز شده اند و  تعداد زیادی باکس و مخزن ماسه و نمک برای پوشش سطح معابر و خیابانها در نقاط مختلف شهر تعبیه شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*