۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 37825
  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۷
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
آمریکا جرات پاسخ به سیلی سخت ایران را ندارد
آمریکا جرات پاسخ به سیلی سخت ایران را ندارد

آمریکا جرات پاسخ به سیلی سخت ایران را ندارد

آمریکایی ها با ترک منطقه باید جهان اسلام را ملت ها واگذار کنند.

ورامین- آبرومند: سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به اینکه آمریکا جرات پاسخ به سیلی سخت ایران را ندارد گفت: آمریکایی ها با ترک منطقه باید جهان اسلام را ملت ها واگذار کنند.

 

به گزارش خبرنگار ما – سردار ابوالفضل شکارچی در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن ورامین اظهار داشت: مردم غیور و سلحشور و غیرتمند ایران در میدان مبارزه با کفر و نفاق و مقابله با امریکای جنایتکار و اسرائیل خبیث همچنان در میدان هستند و حضور مردم تیری بر قلب دشمنان اسلام ناب و انقلاب اسلامی است.

 

شکارچی افزود: دشمنان انقلاب با همه توطئه‌هایی که در این ۴۱ سال بر پا کردند و به اعتبار خودشان هر توطئه در حدی بود که اگر در هر کشوری غیر ایران برپا می‌شد آن نظام را ساقط می‌کرد، بیش از ۱۹۰ توطئه علیه ما پیاده کردند اما روز به روز کشور ما قوی‌تر و مستحکم‌تر روی پا خود ایستاد و به کوری چشم دشمن انقلاب را به دنیا صادر کرده است.

 

وی با اشاره به ساخت تجهیزات نظامی توسط جوانان ایرانی گفت: این تجهیزات که با اراده مردم غیور و به دست جوانان غیرتمند ایرانی ساخته شده بود اصلی ترین و قوی‌ترین پایگاه امریکا را در عین الاسد هدف قرار داد و تجهیزات و نیروهای این پایگاه را از بین برد و آنان جرأت مقابله با این حرکت را به خود ندادند که این نوعی قدرت و عزت و روحیه انقلابی و مکتب اسلام ناب محمدی محسوب می‌شود که با توسط رهبر و هدف بسترسازی ظهور هوشمندانه و حکیمانه انقلاب را هدایت کردند و ضربات مهلکی را به نظام سلطه وارد آوردند.

 

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به اینکه مکتب امام که پرورش دهنده هزاران شهید مثل شهید سلیمانی بود و این شهدا غیر قابل برآورد برای دشمنان است گفت: معنویت و بصیرت و روحیه جهادی ملت ما برای دشمنان قابل باور نیست و به همین دلیل توطئه دشمنان خنثی می‌شود و امروز با وجو د امکانات و نفوذی‌هایی که علیه انقلاب به کار گرفته‌اند باز هم شکست می‌خورند.

 

شکارچی عنوان داشت: امروز به شکر خدا نظام اسلامی در اوج قدرت و عزت به سر می‌برد که ثمره خون شهدا و جانبازی ایثارگران و صبر و مقاومت مردم به خصوص خانواده شهدا و ایثارگران و هوش سرشار ولی امر مسلمین است و ما امروز باید دست‌هایمان را به آسمان بگیریم و شکرگزار باشیم که تنها کشور مستقل هستیم که با عزت و افتخار پرچم علی بن ابیطالب را به اهتزاز در می‌آوریم و سیلی به آمریکا می زنیم.

 

وی گفت: امروز مردم لبنان و سوریه و فلسطین و عراق و افغانستان و پاکستان و کشورهای اروپایی و آفریقایی در انتظار سقوط نظام سلطه و در رأس ان امریکا هستند و به مردم ایران غبطه می‌خورند و آنان از تجربه ملت ایران استفاده کردند.

 

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح بیان داشت: آمریکایی‌ها می‌دانند که اگر در مقابل حمله به پایگاه عین الاسد عکس العمل نشان می‌دادند سیلی‌های بیشتری می‌خوردند و تلفات بیشتری باید می‌دادند، لذا سخن این است که امریکایی‌ها باید از منطقه بروند و جهان اسلام را به مردم و ملت‌ها واگذار کنند انان به بن بست رسیده‌اند و راهی جز این ندارند.

 

شکارچی با اشاره به اینکه همه مؤلفه‌های قدرت هم اکنون در اختیار نظام اسلامی ایران است گفت: اگر امروز مشکلاتی نیز وجود دارد مربوط به این مؤلفه‌ها و حاکمیت دینی و انقلاب اسلامی نیست بلکه مربوط به توطئه دشمنان داخلی و خارجی است که اگر این نفوذی‌ها نبودند اسرائیل فروپاشی شده بود.

 

مردم انقلاب کردند تا پرچم اسلام با عزت به اهتزاز در آید این مردم انقلاب کردند که با کفر، نفاق و ظلم و ستم در سراسر جهان مبارزه کنند و بسترهای ظهور امام عصر را فراهم کنند و دشمن از برآورد این روحیه الهی مردم عاجز است و دلیل شکست‌های آنان همین است چرا که آنان برآوردهای مادی و نظامی و تجهیزات دارند همانطور که سردار سلیمانی را با کمال استیصال و ناجوانمردی در فرودگاه بغداد ترور کردند و پس از آن میلیون‌ها نفر بسیج می‌شوند و رخنه‌های تفرقه از بین می رود و سیلی محکم‌تری را می خورند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*