۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 7215
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۹
  • 70 بازدید
  • ارسال توسط :

آمریکا دشمن دیرینه ملت ایران است و در جریان هسته ای به دنبال بهانه تراشی است

پیشوا – ابتکار ورامین: امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: آمریکا دشمن دیرینه ملت ایران است که با شیطنت فراوان در روند مذاکرات هسته ای به دنبال بهانه تراشی است . به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام رحمت الله رحمتی نیا در خطبه های نماز جمعه این هفته پیشوا که در […]

پیشوا – ابتکار ورامین: امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: آمریکا دشمن دیرینه ملت ایران است که با شیطنت فراوان در روند مذاکرات هسته ای به دنبال بهانه تراشی است .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام رحمت الله رحمتی نیا در خطبه های نماز جمعه این هفته پیشوا که در صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) برگزار شد اظهار داشت: این که کمیته روابط خارجه سنا ، طرحی را مطرح کرده که لغو تحریم های هسته ای ایران از سوی رئیس جمهور آمریکا باید زیر نظر کنگره صورت گرفته و اوباما حق ندارد بلافاصله تحریم ها لغو نماید نشان از بهانه تراشی های آمریکا دارد.

وی گفت: کنگره آمریکا تلاش دارد با قانونی کردن این طرح ، به رئیس جمهور آمریکا این اختیار را بدهد که ایران را در جریان مذاکرات هسته ای معلق گذاشته و با بهانه تراشی ، اجرای توافق نامه احتمالی و لغو یکجای تحریم ها که خواست مقام معظم رهبری ، رئیس جمهور و ملت ایران است را به تأخیر بیاندازد.

امام جمعه پیشوا اظهار داشت: ملت و دولت باید با حفظ هوشیاری و دنبال کردن دقیق حرکت آمریکا ، تلاش نمایند تا در دام و تله آنان گرفتار نشوند.

رحمتی نیا تصریح کرد : در اصل کنگره آمریکا تلاش دارد با تصویب این طرح ، رئیس جمهور آمریکا را در حذف یکباره تحریم ها تبرئه کرده و به این وسیله کینه و عداوت دیرینه خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی عملی نمایند.

امام جمعه پیشوا بیان داشت : حزب جمهوریخواه نمی خواهد افتخار توافق با ایران به حزب دموکرات برسد و تلاش دارد با تأخیر ایجاد کردن در روند این کار ، دوره ریاست جمهوری اوباما به اتمام رسیده و این افتخار به رئیس جمهور آینده ای که احتمالا از جمهوری خواهان است برسد.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با تأکید بر نهادینه شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: تکلیف دولت در نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر ، مبارزه با ریشه فساد و تباهی در جامعه است ، همان کاری که حضرت ابراهیم (ع) و نبی مکرم اسلام (ص) در شکستن بت ها انجام دادند و باعث شد تا اصل فساد و تباهی خشکانده شود.

وی افزود: دولت باید از انتشار کتب ، نوارها و فیلم هایی که اخلاق جامعه را به خطر می اندازد جلوگیری کند ، برخی از افراد به ظاهر روشنفکر با دنبال کردن نسخه های غربی اعلام می دارند که افراد باید آزاد باشند تا همه چیز را تجربه کنند تا بهترین راه را انتخاب کنند ، نسخه ای که حتی غربی ها نیزاز آن استفاده نمی کنند و آن را برای ما تجویز می کنند.

رحمتی نیا گفت : کشورهای غربی نیز با آن چیزهایی که با اصول و عقایدشان در تعارض باشد برخورد کرده و اجازه اشاعه آنرا نمی دهند ، این که آنان اجازه نمی دهند تا بانوان مسلمان در کشورهای اروپایی از حجاب استفاده کنند نشان از این واقعیت دارد آنان با هر آنچه با نظام و قاعده آنان مخالفت دارد را منع می کنند .

وی تأکید کرد: هیچ نظام قانون مندی با آزادی مطلق انسان ها موافقت نمی کند ، آزادی مطلق تنها در جنگل و میان حیوانات وجود دارد و انسان باید از قوانین و محدودیت هایی که توسط خداوند متعال تبیین شده پیروی کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*