۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » بوشهر » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 34292
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
آمریکا هیچ منفعت و خیری برای مردم خاورمیانه نمی‌خواهد
آمریکا هیچ منفعت و خیری برای مردم خاورمیانه نمی‌خواهد

آمریکا هیچ منفعت و خیری برای مردم خاورمیانه نمی‌خواهد

بوشهر- آبرومند: نماینده جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در ایران گفت: رژیم اشغالگر قدس و دولت آمریکا هیچ منفعت و خیری برای مردم خاورمیانه نمی‌خواهند و تجربه خیزش‌های مردمی نشان داد استکبار جهانی همواره در کنار دیکتاتورها و دولت‌های مستبد قرار دارد تا مطالبه ملت‌ها را ناکام بگذارد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا […]

بوشهر- آبرومند: نماینده جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در ایران گفت: رژیم اشغالگر قدس و دولت آمریکا هیچ منفعت و خیری برای مردم خاورمیانه نمی‌خواهند و تجربه خیزش‌های مردمی نشان داد استکبار جهانی همواره در کنار دیکتاتورها و دولت‌های مستبد قرار دارد تا مطالبه ملت‌ها را ناکام بگذارد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – خالد القدومی روز چهارشنبه در پنجمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری در بوشهر افزود: تجربه اسلام‌گرایی در منطقه و در راس آنها انقلاب اسلامی نشان می‌دهد دولت آمریکا همواره در نقطه مقابل خواست و منافع مردم قرار دارد.

 

وی ادامه داد: دولت آمریکا مردم ایران را به خاطر انتخاب دموکراسی و برکندن ریشه‌های رژیم شاهنشاهی مورد تحریم قرار داد و وقتی دریافت توافق هسته‌ای ممکن است به سود مردم باشد از آن خارج شد و رئیس جمهور آنها با وقاحت تمام اعلام کرد “می‌خواهد ایران را نابود کند” البته زهی خیال باطل.

 

القدومی اضافه کرد: مردم فلسطین به خاطر مشق دموکراسی و برگزاری انتخابات پارلمانی ۲۰۰۶ میلادی که همه سازمان‌های بین‌المللی به صحت و سلامتی آن گواهی دادند از سوی دولت‌های پیاپی آمریکا مجازات می‌شوند.

 

وی ادامه داد: تحریم ملت فلسطین از ابتدایی‌ترین نیازهای زندگی خود بهترین گواه است که دولت آمریکا به وعده‌هایش عمل نمی‌کند و تنها به فکر تامین منافع خویش از جیب دیگران است.

 

نماینده حماس در ایران گفت: مقاومت به زغم بضاعت و امکاناتی که دارد توانست بینی رژیم صهیونیستی و آمریکا را به خاک بمالد و شاهد این مدعا مقالات معارضان مقاومت است.

 

وی بیان کرد: سرنوگونی پهباد ۱۷۶ میلیون دلاری آمریکا توسط سپاه پاسداران یک رخداد معمولی و ساده نبود که بتوان براحتی ازآن گذشت.

 

القدومی گفت: این رخداد نه تنها دلالت بر پیشرفت و توانمندی مقاومت دارد بلکه نشان داد ایران توانسته نیروهای استکباری را به چالش بکشد و معادله بازدارندگی ایجاد کند طوریکه آمریکا جرات نکند به این ضربه پاسخ دهد.

 

وی ادامه داد: نیروهای دلیر و جهادی مقاومت فلسطین با وجود اینکه ۱۲ سال در محاصره همه جانبه بودند اما توانمندی‌های خود را به جایی رساندند که از هوا، زمین و دریا با ارتشی که گفته می‌شود شکست ناپذیر است پنجه در پنجه می‌اندازند.

 

نماینده حماس در ایران گفت: فلسطین کانون و فصل مشترک همه نیروهای پویای منطقه و جهان و سرفصل و پلاکارد رویارویی با دشمن مشترک امت به‌شمار می‌رود و آنکه موجب ناامنی و بی ثباتی در سطح جهان می‌شود اسرائیل است.

 

وی اداه داد: امروز تهدید و خطر رژیم صهیونیستی به همه پایتخت‌های منطقه رسیده است از این رو ایستادگی دربرابر این رژیم پاسداری و صیانت از امنیت جمعی امت اسلام است.

 

القدومی بیا کرد: وقتی مردم ایران ندای ضدیت با رژیم صهیونیستی سر می‌دهند به واقع از کشور و از برادران مستضعف خود در فلسطین حمایت می‌کنند.

 

وی تاکید کرد: پروژه عادی‌سازی روابط با اسرائیل خیانت به خون شهیدان است و هیچ‌گونه نفعی برای امت‌ها ندارد و وضعیت موجود در منطقه گویای این واقعیت است.

 

القدومی گفت: از طرفی ما کشورهای مصر و اردن را در برابر دیدگان خود داریم که بخوبی نشانگر شکست برنامه عادی‌سازی مناسبات با این رژیم کودک کش است.

 

وی یادآور شد: کشورها و دولت‌های عربی که قصد پذیرایی از مقامات اسرائیل را دارند بدانند به این رژیم خوش خدمتی کرده و حقوق ملت‌های مظلوم را تباه و به کودکان فلسطینی، عراقی و یمنی ضربه‌های سهمگینی وارد می‌آورند.

 

وی تاکید کرد: در این شرایط تنها عامل نجات کشورها وحدت است که تنها با کنار گذاشتن تعصب‌های طایفه‌ای، نژادی و قومیتی بدست می‌آید.

 

القدومی اضافه کرد: برای رسیدن به پیروزی راهی جز وحدت نداریم برهمین اساس ملزم هستیم اختلاف‌ها را کنار گذاشته و در فلسطین، عراق، یمن و سوریه و جای جای کشورها برای رسیدن به پیروزی نهایی متحد شویم.

 

وی اضافه کرد: رژیم اشغالگر قدس همه روزه مرتکب جنایت‌های ضد بشری و قانون شکنی آن هم نه در خفا بلکه با تمام وقاحت و در برابر دیدگان دوربین‌ها و رسانه‌های جمعی می‌شود اما کسی با آن برخورد نمی‌کند.

 

القدومی گفت: امروز آمریکا آشکارا در کنار رژیم صهیونیستی است و در واقع پایگاه سیاسی، نظامی، فرهنگی و خط مقدم نیروهای استکباری در جهان نوین به شمار می‌رود.

 

وی اظهار کرد: برکسی پوشیده نیست که رژیم صهیونیستی فرزند نامشروع بریتانیا و آمریکاست و از همان ابتدا فرمول و معادله حاکم این بوده و هست که این رژیم در مقابل عرب‌ها و در منطقه دست بالا داشته باشد.

 

وی تاکید کرد: آنچه امروز دولت آمریکا و نیروهای جهانی استکبار و ایادی آنان در منطقه در پی آن هستند در واقع در هم شکستن هیبت مقاومت است و تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران، محاصره غزه همه بخشی از معامله قرن به‌شمار می‌روند.

 

وی ادامه داد: هرکسی زندگی باعزت می‌خواهد باید بداند این راه و این مسیر گلفرش نیست و سختی خود را دارد تجربه ما در فلسطین نشان داده است که مماشات با رژیم صهیونیستی و گفت و گو با آمریکا ثمری در بر ندارد.

 

وی گفت: آنها تلاش می‌کنند با پیشنهادهای وسوسه انگیز کشورها را از چنگ ملت‌ها درآورند با این وجود برخی‌ها ما را نصیحت می‌کنند که باید واقع بین و نه خیال پرداز بود

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*