۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 37804
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
  • 66 بازدید
  • ارسال توسط :
آموزش محیط زیست در مدارس قرچک
آموزش محیط زیست در مدارس قرچک

آموزش محیط زیست در مدارس قرچک

قرچک – آبرومند: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان از ادامه طرح آموزشی ساعتی با محیط بان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – محمدطاهر ظاهری گفت: طرح آموزشی ساعتی با محیط بان که از سال گذشته آغاز شده بود همچنان ادامه دارد و در هفته گذشته دو مدرسه شهید تیمسار فلاحی و شهید چمران […]

قرچک – آبرومند: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان از ادامه طرح آموزشی ساعتی با محیط بان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – محمدطاهر ظاهری گفت: طرح آموزشی ساعتی با محیط بان که از سال گذشته آغاز شده بود همچنان ادامه دارد و در هفته گذشته دو مدرسه شهید تیمسار فلاحی و شهید چمران تحت آموزش قرار گرفتند. ظاهری گفت: کارشناسان این اداره با حضور در مدارس قرچک به آموزش مفاهیم بنیادین محیط زیست از قبیل تفکیک زباله از مبدأ، استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی، صرفه جویی در مصرف انرژی و احترام به طبیعت را با زبانی روان و ساده آموزش میدهند.

وی افزود: احترام به محیط زیست و حیات وحش و طبیعت اگر در بین کودکان و دانش آموزان در همان سنین ابتدایی نهادیه شده و تبدیل به هنجار گردد قطعا در آینده خیلی از مسائلی را که امروز با آن روبرو هستیم را شاهد نخواهیم بود. لذا با استفاه از ظرفیت های موجود و همکاری های شایسته و ارزشمند آموزش و پرورش تمام تلاش خود را در این زمینه خواهیم نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*