۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 28539
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶
  • 64 بازدید
  • ارسال توسط :
آموزش مهارت به جوانان قرچک بر اساس نیاز منطقه است
آموزش مهارت به جوانان قرچک بر اساس نیاز منطقه است

آموزش مهارت به جوانان قرچک بر اساس نیاز منطقه است

قرچک- آبرومند: رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان قرچک گفت: آموزش مهارت به جوانان قرچک بر اساس نیاز منطقه است. به گزارش خبرنگار ما – احمد دژاهنگ در جلسه بهبود اوقات فراغت افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با مدیریت آموزش و پرورش و بخشدارمرکزی دانش آموزان کلاسهای تابستانی را در مدارس سپری کرده […]

قرچک- آبرومند: رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان قرچک گفت: آموزش مهارت به جوانان قرچک بر اساس نیاز منطقه است.

به گزارش خبرنگار ما – احمد دژاهنگ در جلسه بهبود اوقات فراغت افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با مدیریت آموزش و پرورش و بخشدارمرکزی دانش آموزان کلاسهای تابستانی را در مدارس سپری کرده و آزمون خود را در فنی حرفه ای خواهند داد که بعد از آزمون به نفرات برتر مدرک فنی اعطاء می شود.

 

وی بیان کرد: معضل کنونی جامعه ما بیکاری و علت عمده بیکاری قشر جوان نداشتن مهارت لازم در حوزه فنی است، اگرافراد دارای مهارت فنی باشند بی شک بیکار نخواهند ماند.

 

این مسئول افزود: با برنامع ریزی هایی که انجام شده رشته هایی را در منطقه به هنر جویان آموزش می دهیم که نیاز منطقه باشد و در واحدهای تولیدی مشغول به کار شوند.

 

گفتنی است جلسه هماهنگی بهبود اوقات فراغت ویژه مدارس روستایی با حضوربختیاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک، رشیدیان بخشدار مرکزی، رئیس میراث فرهنگی و گردشگری، اعضای شورای معاونین، اداره فنی و حرفه ای، دهیاران روستاها، رؤسای شوراهای روستا ها در بخش مرکزی و مدیران مدارس در سالن اجتماعات ثقلین برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*