۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7647
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۴
  • 99 بازدید
  • ارسال توسط :

آیت الله جزایری مردم ورامین از پیشتازان انقلاب هستند

ورامین – ابتکار ورامین: نماینده ولی فقیه در خوزستان ضمن تقدیر از پیشینه مذهبی مردم منطقه ورامین گفت: مردم ورامین از پیشتازان انقلاب هستند به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری با حضور در بیت امام جمعه ورامین با آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه […]

ورامین – ابتکار ورامین: نماینده ولی فقیه در خوزستان ضمن تقدیر از پیشینه مذهبی مردم منطقه ورامین گفت: مردم ورامین از پیشتازان انقلاب هستند

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری با حضور در بیت امام جمعه ورامین با آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار گرم و صمیمی علاوه بر آیت الله جزایری، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه پیشوا، حجت الله اسماعیلی امام جمعه قرچک و حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران حضور داشتند.

در این دیدار آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی با اشاره به خاطرات خود با آیت الله جزایری در دوران دفاع مقدس از نقش روشنگر این عالم ربانی در هدایت و راهنمایی مردم خوزستان تشکر و قدردانی کرده و حضور وی در شهر شهیدان ۱۵ خرداد را منشأ برکات فراوان دانست.

آیت الله سید محمد علی موسی جزایری نیز ضمن تقدیر از پیشینه مذهبی مردم منطقه ورامین اظهار داشت: مردم ورامین از پیشتازان انقلاب هستند.

وی خطاب به حضرت آیت الله محمودی گلپایگانی گفت:وجود حضرتعالی در منطقه منشاء برکات است و مردم این دیار باید از فرصت حضور شما استفاده کنند.

حجت الاسلام سید محسن محمودی با اشاره به پیشینه مذهبی شهرستان ورامین و وجود امامزادگان واجب التعظیم در منطقه گفت: در این منطقه بالغ بر ۴۰ امام زاده واجب التکریم قرار دارند.

امام جمعه موقت ورامین افزود: شهرستان ورامین در دوران دفاع مقدس بیش از ۱۴۰۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرد که این امر نشان دهنده عمق ولایتپذیری و دینداری مردم این دیار است.

وی افزود:یکی از امامزادگان این منطقه متعلق به قرن ۴ هجری است،مسجد جامع این شهر بالغ بر ۸۰۰ سال عمر دارد و همه این موارد نشان می دهد این منطقه در گذشته دور مهد تشیع بوده است.

این مسئول در ادامه با اشاره به قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ گفت:دنیا این منطقه را با ۱۵ خرداد می شناسد،مردم این دیار برای پشتیبانی از ولایت و مرجعیت بپا خاستند و خون خود را فدا کردند،پیشینه ولایتمداری مردم این منطقه درخشان است.

محمودی حمایت از ولایت در اوج فتنه ۸۸ را سند افتخاری برای نسل جوان منطقه دانسته و عنوان کرد:مردم این منطقه در سال ۸۸ تاریخ را تکرار کردند و کفن پوش برای دفاع از ولایت به سوی بیت رهبری حرکت کردند.

وی سپس با اشاره به فعالیت های درخشان حلقه های صالحین ورامین گفت:ورامین چندین بار در بحث شجره طیبه صالحین به عنوان شهرستان نمونه معرفی شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*