۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 5310
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۳
  • 114 بازدید
  • ارسال توسط :

آیت الله علوی گرگانی امامزاده جعفر(ع) مایه برکت مردم پیشوا است

پیشوا – ابتکارآنلاین: یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: وجود امامزاده جعفر(ع) در پیشوا بهترین مکان برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از اسوه نیوز- آیت الله العظمی سید محمد علی علوی گرگانی قبل از ظهر پنج شنبه در دیدار با اعضای هیئت امنای امامزاده جعفربن موسی کاظم(ع) […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: وجود امامزاده جعفر(ع) در پیشوا بهترین مکان برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از اسوه نیوز- آیت الله العظمی سید محمد علی علوی گرگانی قبل از ظهر پنج شنبه در دیدار با اعضای هیئت امنای امامزاده جعفربن موسی کاظم(ع) با اشاره به برکت وجود امامزادگان اظهار داشت: فرصت‌ها خیلی کم است و باید فرصت‌ها را غنیمت شمرد وگرنه موجب غصه خواهد شد.

وی با بیان اینکه امامزاده جعفر بن موسی‌ کاظم(ع) در شهرستان پیشوا واقع شده است و این برای مردم آنجا برکت است، ادامه داد: وجود این امامزاده متبرک در این شهر بهترین مکان برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی است.

استاد برجسته حوزه افزود: باید تلاش کرد مرکزیت کانون‌های فرهنگی در امام زادگان برقرار شود، زیرا مردم بیشترین مراجعه و توجه را به این اماکن مقدسه دارند.

آیت الله علوی گرگانی گفت: باید امکانات رفاهی برای مردم در امامزادگان برقرار باشد تا مردم راحت‌تر و بیشتر به این مکان‌های مقدس رفت و آمد کنند و در واقع این اماکن نقطه جذب مردم به امامزادگان هستند.

وی تصریح کرد: امامزادگان باید مرکز توجه قرار گیرند، زیرا این توجهات برکات مادی و فرهنگی فراوانی را برای امامزادگان به همراه خواهد داشت.

این مرجع تقلید شیعیان با اشاره به مشکلات جامعه اظهار کرد: کسانی که میان دیگران اختلاف ایجاد می‌کنند عامل اصلی تمام مشکلات و بدبختی‌های جامعه هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*