۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 8259
  • ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۳
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :

آینده جوانان با آموزش، کتابخوانی و ورزش تامین می شود

پردیس – ابتکار ورامین: جلسه مشترک انجمن کتابخانه ها و نهضت مطالعه مفید شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار و با حضور اعضا در کتابخانه شهدای کرشت برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – فرماندار پردیس یکی از مسئولیت های مهم و حساس در شهرستان را تقویت […]

پردیس – ابتکار ورامین: جلسه مشترک انجمن کتابخانه ها و نهضت مطالعه مفید شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار و با حضور اعضا در کتابخانه شهدای کرشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – فرماندار پردیس یکی از مسئولیت های مهم و حساس در شهرستان را تقویت کتابخانه ها و برنامه ریزی برای رونق این بخش ذکر کرد و گفت: توجه به آموزش و پرورش، ورزش و کتابخانه می تواند در آینده جوانان تاثیرگذار باشد زیرا فرد راه زندگی آینده خود را با آموزه های این سه بخش برمی گزیند.

حیدری بر به کار بردن شیوه های خلاقانه در حوزه فرهنگ تاکید کرد و افزود: افزایش ساعت مطالعه و رونق کتابخوانی نیازمند جدیت، همت و اهتمام افراد مسئول و استفاده از ایده های جدید است و تنها در این صورت فرزندان ما با کتاب انس می گیرند وجامعه به ایده ال های خود نزدیک می شود.

وی ظرفیت کتابخانه های شهرستان را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: کتابخانه های ما فضای خوبی دارد، متفاوت و جذب کننده است و برنامه ریزی برای استفاده از این ظرفیت وظیفه افراد حاضر در این جلسه است.

در ادامه و پس از ارائه توضیحات رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، اعضای حاضر به بررسی بودجه سال ۹۴ این اداره پرداختند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*