۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 8375
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲:۳۵
  • 67 بازدید
  • ارسال توسط :

آینده دانش آموزان در کنکور سراسری رقم می خورد

قرچک – ابتکار ورامین: مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: آینده دانش آموزان در این آزمون سراسری کنکور و حساس رقم میخورد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- کنکور سراسرسال ۹۴در رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، زبان های خارجه و در رشته هنر در دو حوزه […]

قرچک – ابتکار ورامین: مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: آینده دانش آموزان در این آزمون سراسری کنکور و حساس رقم میخورد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- کنکور سراسرسال ۹۴در رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، زبان های خارجه و در رشته هنر در دو حوزه شهرستان قرچک برگزار شد.

مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در گفت و گو خبرنگار قرچک آنلاین با اشاره به برگزاری آزمون سراسری ورودی دانشگاههای دولتی اظهار داشت:برای برپایی این آزمون زیرساخت‌های لازم در حوزه‌های گوناگون به ویژه انتظامی امنیتی فراهم شده است.

وی گفت: درشهرستان قرچک ۲۱۸۴ داوطلب برای شرکت در آزمون سراسری ورودی دانشگاه‌های دولتی با همدیگر به رقابت می پردازند.

وی افزود: صبح امروز داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و گروه علوم انسانی با حضور در دانشگاه پیام نور درکنکور سراسری در این آزمون شرکت کردند. : آزمون گروه آزمایشی هنر پنجشنبه عصر ساعت ۱۵/۳۰در هنرستان فاطمیه برگزار می شود.

نیکبخت در ادامه یادآور شد: آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی جمعه ۸صبح و آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی جمعه عصر ساعت ۱۵/۳۰برگزار می شود.

نیکبخت برگزاری کنکور سراسری سال ۹۴ به عنوان بزرگترین رقابت علمی کشور برشمرد و بیان کرد: باید در راستای هرچه بهتر برگزار شدن کنکور همه دستگاه های اجرایی خصوصاً دستگاه های عضو ستاد نهایت همکاری در زمینه هرچه بهتر برگزار شدن داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک با بیان اینکه آینده دانش آموزان در این آزمون حساس رقم میخورد تاکید کرد: باید با تعامل وهمکاری دست به دست هم دهیم تا کنکورسراسری در شهرستان به بهترین نحو ممکن برگزار شود.

وی افزود: دستگاههای خدماتی باید با تمام توان و جدیت مضاعفی خدمات خود را به داوطلبین ارائه تا این آزمون در شرایط مطلوب و بنحو احسن انجام پذیرد.

گفتنی است، در حاشیه برگزاری کنکورسراسری شهرستان قرچک حجت السلام اسماعیلی از نحوه برگزاره آزمون دیدن کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*