۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 8590
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰:۴۰
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :

ابتکار هنری در برنامه های پیشگیری و کاهش آسیبهای اجتماعی توسط بنیاد پیشگیری و ارتقا سلامت دنیای آینده

تهران- ابتکار ورامین: به همت بنیاد پیشگیری و ارتقاء سلامت دنیای آینده با رویکردی متفاوت و تاثیر گذار با پرداختن به مسائل اساسی در حوزه آسیبهای اجتماعی از طریق خلاقیتهای هنری اقدام به برگزاری فعالیتهای فرهنگی می نماید. به گزارش خبرنگار ما – این روش با هدف کاهش آسیبهای اجتماعی با استفاده از ترکیب هنرها […]

تهران- ابتکار ورامین: به همت بنیاد پیشگیری و ارتقاء سلامت دنیای آینده با رویکردی متفاوت و تاثیر گذار با پرداختن به مسائل اساسی در حوزه آسیبهای اجتماعی از طریق خلاقیتهای هنری اقدام به برگزاری فعالیتهای فرهنگی می نماید.

به گزارش خبرنگار ما – این روش با هدف کاهش آسیبهای اجتماعی با استفاده از ترکیب هنرها ی مختلف در کنار خلق اثری با موضوع پیشگیری از آسیبها با بهره گیری از هنرمندان مجرب کشور در موضوعات مورد نظر بنیاد صورت می پذیرد.

نیک آیین مدیر عامل بنیاد پیشگیری آسیبهای اجتماعی و ارتقاء سلامت دنیای آینده با اعلام این خبر تصریح کرد در شرایط کنونی شناخت پدیده های اجتماعی و جلوگیری از به مرحله مساله و بحران شدن آنها و نیز ارائه راهکارهایی مناسب می بایست از طریق به خدمت گرفتن علوم مختلف در کنار روانشناسی باشد تا بتواند نتایج خوب و ارزنده ایی بدست آید.

گفتنی است بنیاد پیشگیری و ارتقاء سلامت دنیای آینده در حال حاضر با محور قرار دادن موضوع آموزش از طریق طرح پیشگفته قرار است نسبت به برگزاری نمایشگا هها، کارگا هها ،همایش ها،تولید آثار فرهنگی هنری با محور آموزش غیر مستقیم و گاها” مستقیم در حوزه های مهارت های زندگی و آسیب های اجتماعی پیش روی انسان به صورت متنوع و جذاب اقدام می کند.

خاطر نشان می گردد در حال حاضر مرکز فعالیتهای بنیاد مذکور در تهران ،یافت آباد،میدان معلم،خیابان تختی، مجتمع شهید ذوالفقاری بوده و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از زمینه های فعالیت و برنامه های آتی بنیاد می توانند با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۶۵۹۷۵۰   و ۰۲۱۶۶۶۸۸۷۸۳   و۰۲۱۶۶۶۸۸۷۸۱ ذیل تماس حاصل نمایند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*