۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 56600
  • ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
  • 39 بازدید
  • ارسال توسط :
“ابوذر” از پاکدشت در جشنواره ملی یار انقلاب درخشید
“ابوذر” از پاکدشت در جشنواره ملی یار انقلاب درخشید

“ابوذر” از پاکدشت در جشنواره ملی یار انقلاب درخشید

پاکدشت – آبرومند: فیلم مستند «ابوذر» در جشنواره ملی و مردمی یار انقلاب، عنوان بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را ازآن خود کرد. به گزارش خبرنگار ما – کارگردان این فیلم گفت: فیلم ابوذر بخشی از زندگی شهید مدافع حرم، ابوالفضل راه چمنی را با روایتگری همسر این شهید عزیز به تصویر می‌کشد. امیدرضا خیرخواه […]

پاکدشت – آبرومند: فیلم مستند «ابوذر» در جشنواره ملی و مردمی یار انقلاب، عنوان بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را ازآن خود کرد.

به گزارش خبرنگار ما – کارگردان این فیلم گفت: فیلم ابوذر بخشی از زندگی شهید مدافع حرم، ابوالفضل راه چمنی را با روایتگری همسر این شهید عزیز به تصویر می‌کشد.

امیدرضا خیرخواه افزود: در این فیلم که به سفارش ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت ساخته شد، تلاش کردم ۲ سال پایانی زندگی این شهید مدافع حرم را با نگاهی جدید و این بار از زبان همسرش به تصویر بکشم.

وی گفت: خوشبختانه این فیلم هم با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد و هم توانست نظر هیئت داوران را به خود جلب کند و به عنوان بهترین فیلم با موضوع دفاع از حرم و بهترین کارگردانی انتخاب شد.

خیرخواه افزود: این فیلم، چون در یک جشنواره ملی مقام اول را کسب کرد مستقیم به جشنواره بین المللی رسام با موضوع شهدای مدافع حرم صعود کرد.

دومین جشنواره ملی یار انقلاب در دو بخش فیلم کوتاه و تئاتر خیابانی و ارائه آثاری از سراسر کشور به میزبانی استان البرز برگزار شد.

 

بریده هایی از این مستند ۳۰ دقیقه ای را در انتهای این خبر ببینید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*