۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 33117
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
اتباع خارجی مانند شهروندان ایرانی از خدمات نظام برخوردارند
اتباع خارجی مانند شهروندان ایرانی از خدمات نظام برخوردارند

اتباع خارجی مانند شهروندان ایرانی از خدمات نظام برخوردارند

ورامین – آبرومند: سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران گفت: تمامی اتباع خارجی دارای برگه‌های هویت، بر اساس اصول اسلامی و انسانی، همانند شهروندان ایرانی از تمامی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی برخوردار هستند.   به گزارش خبرنگار ما – منصور حاجی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری ورامین که در […]

ورامین – آبرومند: سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران گفت: تمامی اتباع خارجی دارای برگه‌های هویت، بر اساس اصول اسلامی و انسانی، همانند شهروندان ایرانی از تمامی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی برخوردار هستند.

 

به گزارش خبرنگار ما – منصور حاجی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: شهرستان های جنوب شرق استان تهران به دلیل برخورداری از فرصت های شغلی و خدمات زیربنایی، پذیرای تعداد زیادی از اتباع خارجی به ویژه برادران و خواهران افغانستانی است.

وی افزود: کشورهای اروپایی در زمینه ساماندهی اتباع خارجی و تعیین سهمیه هر کشور از حضور این افراد، تلاش های زیادی انجام داده اند ولی به دلیل وجود مرزهای گسترده ایران با سایر کشورها و تردد فراوان اتباع، این ساماندهی در ایران به زمان بیشتری نیاز دارد.

حاجی تصریح کرد: امروز به واسطه فرهنگ اسلامی و انسانی، تمامی اتباع خارجی دارای اوراق هویتی، بر اساس قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی از تمامی امکانات خدماتی بهداشتی، درمانی، فرهنگی، آموزشی و…  همانند یک شهروند ایرانی بهره می‌برند.

وی اظهار داشت: این افراد از خدمات فصلی مانند بازگشایی مدارس و یا ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و خدمات مستمر در زمینه های بهداشت و درمان و برخورداری از زیرساخت های آب و برق و گاز بهره مند می‌شوند.

سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران گفت: خانواده‌های افغانستانی دارای کارت خانواده که از کد خانوار و کد اختصاصی برخوردارند، شناسایی شده و اطلاعات خانوار آنان قابل احصاء است که با  استفاده از این کارت می توان خدمات را به درستی به آنان ارائه کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*