۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » پاكدشت » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 3601
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۹
  • 291 بازدید
  • ارسال توسط :

اتوبان شهید بابایی به پاکدشت از نیازهای مهم مردم پاکدشت است

پاکدشت – ابتکارآنلاین: نماینده مردم پاکدشت در مجلس گفت: اتوبان شهید بابایی به پاکدشت از نیازهای مهم مردم پاکدشت است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرهاد بشیری در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران با اشاره به تلاش خبرنگاران در عرصه های مختلف اظهار داشت: مرداد ماه یادآور تلاش خبرنگارانی است که در سخت […]

پاکدشت – ابتکارآنلاین: نماینده مردم پاکدشت در مجلس گفت: اتوبان شهید بابایی به پاکدشت از نیازهای مهم مردم پاکدشت است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرهاد بشیری در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران با اشاره به تلاش خبرنگاران در عرصه های مختلف اظهار داشت: مرداد ماه یادآور تلاش خبرنگارانی است که در سخت ترین شرائط برای انعکاس حقایق و واقعیت های جامعه به دنبال آگاه سازی مردم هستند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: خبرنگاران به عنوان حلقه وصل مردم با مسئولان، نقش مهمی در پیشرفت کشور ایفا می کنند به طوری که خبرنگاران می توانند با انعکاس مشکلات و درخواست های مردم به مسئولان، زمینه حل و فصل آن را فراهم آورند.

وی ادامه داد: از طرف دیگر پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، خدمات مهم و ارزشمندی در زمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، علمی، هنری، ورزشی و غیره صورت گرفته و خبرنگاران باید دستاوردهای جمهوری اسلامی را به گوش مردم برسانند.

بشیری ضمن تقدیر از همکاری رسانه ها و خبرنگاران شهرستان پاکدشت و جنوبشرق استان تهران برای پوشش اخبار این شهرستان گفت: در طول سالیان گذشته، خبرنگاران همکاری صمیمانه و خوبی را با مسئولان شهرستان پاکدشت داشته و توانستند در زمینه طرح و حل مشکلات مردم متدین و انقلابی این دیار قدم های موثری را بردارند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: شهیدان رجایی و باهنر به عنوان الگویی بی بدیل برای مسئولان و مدیران کشور محسوب می شوند که باید سیره و روش این شخصیت ها، راهنمایی عملکرد مسئولان باشد.

وی تأکید کرد: شهادت شهیدان رجایی و باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده و این هفته بهترین زمان برای مسئولان کشور است تا دستاوردها و عملکرد خود در بخش های مختلف را به اطلاع مردم برسانند و زمینه پیوند بیشتر ملت ایران با نظام اسلامی را فراهم آورند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سطح شهرستان پاکدشت نیز در طول یک سال گذشته فعالیت ها و اقدامات خوبی انجام شده به باید مسئولان و مدیران دولتی این شهرستان از فرصت استفاده کرده و گزارشی جامع و کامل از فعالیت های صورت گرفته را به اطلاع مردم برسانند.

این مسئول در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره وضعیت متروی پاکدشت- تهران نیز یادآور شد: یکی از مصوبات مهم و اساسی دولت گذشته، راه اندازی مترو پاکدشت-تهران بود که باعث خرسندی و خوشحالی مردم این دیار شد.

وی اضافه کرد: از زمان تصویب این موضوع، تلاش های بسیاری برای تحقق این مهم صورت گرفت و بنده به همراه جمعی از مسئولان شهرستان پیگری های زیادی را انجام داده و با مسئولان عالی رتبه کشور دیدار داشتیم به طوری که با تلاش های انجام شده، قطار شهری پاکدشت به تهران به مترو تبدیل و به شرکت مترو واگذار شد.

این مسئول عنوان کرد: به دلیل مشکلات بودجه ای، پروژه مترو با کندی پیش می رود به همین خاطر رایزنی هایی با یک شرکت چینی صورت گرفته تا این پروژه با سرعت بیشتری ادامه یابد که امیدواریم زمینه تحقق این موضوع فراهم شود.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال دیگری درباره آخرین وضعیت اتوبان شهید بابایی به پاکدشت گفت: اتوبان بابایی به پاکدشت یکی از نیازهای ضروری  مهم شهرستان محسوب می شود که تلاش داریم به یک آزاد راه ارتقا یابد  و در صورت احداث کمربندی شهرستان و محور بابایی به پاکدشت، می‌توان از ظرفیت‌های ممتاز این شهرستان در جهت شکوفایی منطقه استفاده کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد: در شهرستان پاکدشت زمینه های مناسبی برای توسعه اقتصادی و صنعتی وجود دارد و مهمترین مشکل صنعتگران در پاکدشت، راه مواصلاتی به ویژه محور بابایی به پاکدشت و کمبود آب است که موانع جدی را بر سر راه صنعتگران این خطه قرار داده که امید است با عنایت مسئولان این مشکلات جهت رونق فضای اقتصادی کشور برطرف شود.

این مسئول تأکید کرد: برخی پروژه های پاکدشت نظیر بیمارستان ۱۰۳ تختخوابی، محور بابایی به پاکدشت، فاضلاب های شهری و احداث استادیوم ۵۰۰۰ نفری شهدای مرصاد پاکدشت به دلیل کمبود بودجه و مشکلات تحریم با کندی پیش می رود که تلاش داریم با رایزنی های صورت گرفته زمینه حل موانع موجود فراهم شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*