۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 40863
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
اثر تخصیص اعتبارات از محل ارزش افزوده در ری مشهود است
اثر تخصیص اعتبارات از محل ارزش افزوده در ری مشهود است

اثر تخصیص اعتبارات از محل ارزش افزوده در ری مشهود است

ری – آبرومند: معاون استاندار تهران گفت: اثر تخصیص اعتبارات از محل ارزش افزوده در ری مشهود است.   به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی کجانی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعامل شایسته و اثربخش با جریان‌های سیاسی و اجتماعی شناسنامه دار در راستای منافع عمومی از اقدامات اساسی […]

ری – آبرومند: معاون استاندار تهران گفت: اثر تخصیص اعتبارات از محل ارزش افزوده در ری مشهود است.

 

به گزارش خبرنگار ما – حسین توکلی کجانی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعامل شایسته و اثربخش با جریان‌های سیاسی و اجتماعی شناسنامه دار در راستای منافع عمومی از اقدامات اساسی دولت در این شهرستان بوده است.

 

توکلی کجانی افزود: دولت تدبیر و امید با رویکرد اعتدال گرایی روی کار آمد و در این خصوص آرامش سیاسی در الویت برنامه‌های کاری شهرستان ری قرار دارد.

 

وی گفت: توجه به زیرساخت‌های شهری از دیگر برنامه‌های دولت تدبیر و امید در شهرستان ری است و در این راستا ۲ روستای قلعه نو و قیام دشت این شهرستان در این دولت به شهر تبدیل شد.

 

فرماندار ویژه ری بیان داشت: خوشبختانه مردم در ۷ سال گذشته اثرات تخصیص اعتبارات از محل ارزش افزوده را در محل زندگی خود به خوبی درک کرده اند.

 

معاون استاندار تهران عنوان داشت: به واسطه استفاده از مالیات بر ارزش افزوده، احداث ساختمان دهیاری، سوله‌های چند منظوره بحران، ورزش و کارآفرینی در روستاها، بهسازی جاده‌های روستایی و آبرسانی به روستاها و احداث مدرسه از خدماتی است که در شهرستان ری انجام شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*