۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 58161
  • ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۵۴
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در استان‌ها با رفع موانع مالی
اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در استان‌ها با رفع موانع مالی

اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در استان‌ها با رفع موانع مالی

خراسان جنوبی – آبرومند: سرپرست فدراسیون فوتبال ایران گفت: اگر تحریم‌های ظالمانه هر چه زودتر برداشته شود و بتوانیم منابع مالی را از فیفا دریافت کنیم، بدون شک بخش بسیار خوبی در اختیار استان‌ها قرار خواهیم داد. به گزارش خبرنگار ما – میرشاد ماجدی، چهارشنبه شب ۸ تیر در حاشیه مجمع عمومی انتخاب رئیس هیات […]

خراسان جنوبی – آبرومند: سرپرست فدراسیون فوتبال ایران گفت: اگر تحریم‌های ظالمانه هر چه زودتر برداشته شود و بتوانیم منابع مالی را از فیفا دریافت کنیم، بدون شک بخش بسیار خوبی در اختیار استان‌ها قرار خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار ما – میرشاد ماجدی، چهارشنبه شب ۸ تیر در حاشیه مجمع عمومی انتخاب رئیس هیات فوتبال خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امیدواریم بعد از این مراسم شاهد اتفاقات خوبی برای استان باشیم و با همتی که وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون به این هیات خواهد داشت بتواند بازپروری خود را به دست آورده و شاهد حضور جوانان خوب استان در سطوح مختلف تیم‌های فوتبال باشیم.

 

به گزارش ایسنا، وی افزود: امسال در فدراسیون فوتبال، بحث جام جهانی را داریم و برنامه‌ها نشات گرفته از بودجه‌ای است که باید در اختیار فدراسیون قرار بگیرد.

 

وی با تاکید بر کمک به خراسان جنوبی در بحث اقدامات اجرایی، برنامه‌های توسعه، استعدادیابی و موضوع عمرانی، تصریح کرد: میزان اعتبار اکنون مشخص نیست، اما هرچه سریعتر هدایت منابع مالی از سمت فیفا به فدارسیون انجام شود زودتر بودجه در اختیار استان‌ها قرار خواهد گرفت.

 

سرپرست فدراسیون فوتبال ایران با بیان اینکه باوجود اشتیاق و میل مردم خراسان جنوبی به ویژه نسل جوان آن به فوتبال، این استان هنوز نتوانسته پتانسیل اصلی خود را نشان دهد، یادآور شد: افرادی که برای رأی مجمع انتخاباتی خراسان جنوبی حضور پیدا کردند قلب و ذهن آنان برای فوتبال این استان می‌تپد تا بهترین انتخاب برای این استان اتفاق بیفتد، بنابراین منتظر اتفاقات خوب هستیم.

(منبع: ایسنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*