۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 45248
  • ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای طرح حافظان سلامت با حضور ۱۰۰ بسیجی پیشوایی
اجرای طرح حافظان سلامت با حضور ۱۰۰ بسیجی پیشوایی

اجرای طرح حافظان سلامت با حضور ۱۰۰ بسیجی پیشوایی

پیشوا – آبرومند: طرح حافظان سلامت با حضور ۱۰۰ بسیجی پیشوایی در حال اجراست. به گزارش خبرنگار ما – فرماندار پیشوا در جمع اجرا کنندگان طرح حاج قاسم سلیمانی (حافظان سلامت)گفت: طرح کنترل بیماری کووید ۱۹ با محوریت هر خانه یک پایگاه سلامت در پی وضعیت حاد شیوع کرونا توسط شبکه بهداشت و درمان ، […]

پیشوا – آبرومند: طرح حافظان سلامت با حضور ۱۰۰ بسیجی پیشوایی در حال اجراست.

به گزارش خبرنگار ما – فرماندار پیشوا در جمع اجرا کنندگان طرح حاج قاسم سلیمانی (حافظان سلامت)گفت: طرح کنترل بیماری کووید ۱۹ با محوریت هر خانه یک پایگاه سلامت در پی وضعیت حاد شیوع کرونا توسط شبکه بهداشت و درمان ، سپاه و با مشارکت و همراهی سایر دستگاه‌ها در حال اجرا می باشد .

 

حسین عباسی افزود: در این طرح رابطین سلامت و داوطلبان آموزش دیده بسیجی با مراجعه به درب منازل به ارائه آموزش‌های پیشگیرانه و شناسایی و قرنطینه بیماران مبتلا به کرونا در محلات و مناطق مختلف شهرستان می‌پردازند.

 

وی گفت: کاهش میزان مرگ و میر، کاهش میزان بستری، قطع زنجیره انتقال با افزایش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پوشش حمایتی از گروه‌های در معرض خطر، از اهداف ویژه این طرح است.

 

عباسی افزود:این اهداف با استفاده از ابزار‌های تشدید نظارت بر دستورالعمل‌های بهداشتی و اعمال قانون، تست گسترده و هدفمند، قرنطینه خانگی و رهگیری هوشمند، آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی، حفاظت از گروه‌های آسیب پذیر، ایجاد محدودیت هوشمند و هدفمند و تقویت فرآیند درمان سرپایی و کاهش بستری محقق می شوند.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*