۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7443
  • ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۷
  • 212 بازدید
  • ارسال توسط :

اجرای طرح “هر خانواده یک سفیر سلامت” در ورامین

ورامین – ابتکار ورامین: معاون امور استانهای جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران و مدیرعامل جمعیت پیشگیری و کنترل استعمال دخانیات شرق و جنوب شرق استان تهران از اجرای طرح “هر خانواده یک سفیر سلامت” در شهرستان ورامین خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – حمیدرضا شاهسون صبح امروز همزمان با آخرین روز هفته سلامت […]

ورامین – ابتکار ورامین: معاون امور استانهای جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران و مدیرعامل جمعیت پیشگیری و کنترل استعمال دخانیات شرق و جنوب شرق استان تهران از اجرای طرح “هر خانواده یک سفیر سلامت” در شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – حمیدرضا شاهسون صبح امروز همزمان با آخرین روز هفته سلامت در جمع خبرنگاران گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای سلامت افراد و جامعه از سوی این جمعیت که بر دو محور سلامت جسم و روح استوار بوده و با هدف فرهنگسازی و آموزشهای لازم به نسل آینده است، مقرر شده طرح هر خانواده یک سفیر سلامت از طریق عضویت کودکان در جمعیت پیشگیری و کنترل استعمال دخانیات این منطقه صورت پذیرد.

وی افزود: به وسیله این طرح مصون سازی کودکان در برابر خطرات سوء مصرف دخانیات صورت می پذیرد و مهمتر اینکه از پتانسیل آنها برای اشاعه فرهنگ مبارزه با استعمال دخانیات در محیط های گوناگون استفاده خواهد شد.

شاهسون با تأکید بر اینکه آموزش به افراد در این سنین با هدف مجهز شدن آنها برای مبارزه با مصرف دخانیات، اعتیاد و سایر آسیب‌ها ضروری است، بیان کرد: جمعیت پیشگیری و کنترل استعمال دخانیات شرق و جنوب شرق استان تهران این آمادگی را دارد که به جذب کودکان در این جمعیت اقدام کند تا گام بزرگی در جهت پیشگیری از بیماری های غیرواگیر و نیز آسیب های اجتماعی در سطح منطقه برداشته شود.

برگزاری کارگاههای آموزشی برای اعضای جمعیت

وی افزود: جمعیت پیشگیری و کنترل استعمال دخانیات در راستای رسیدن هدف خود تا کنون کارگاههای آموزشی نظیر کارگاه کودک، روان شناسی، آموزش زبان و … را برای اعضا برگزار کرده که این برنامه ها همچنان به قوت خود باقی است و حتی در سال ۹۴ با کیفیت بهتر برگزار خواهند شد.

گفتنی است افراد برای کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در این جمعیت می توانند با شماره تلفن ۳۶۲۵۶۵۸۹ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*