۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7467
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
  • 67 بازدید
  • ارسال توسط :

اجرای طرح کتابخانه سیار در روستاهای شهرستان ری

ری – ابتکار ورامین: نخستین نشست کارگروه ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه مفید شهرستان ری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری – مهدی ابوالحسنی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در این نشست […]

ری – ابتکار ورامین: نخستین نشست کارگروه ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه مفید شهرستان ری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری – مهدی ابوالحسنی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در این نشست گفت: فعالیت های مختلفی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی توسط نهاد های مختلف انجام می شود و با هم افزایی طرح ها و فعالیت ها، می توان اثربخشی بیشتری را شاهد بود.

وی افزود: باید برنامه ریزی ها به سمتی سوق داده شود که ذائقه مردم از استفاده روز افزودن از شبکه های مجازی و ارتباطی به سمت کتابخوانی به شیوه سنتی تغییر یابد.

وی با تاکید بر فرهنگ سازی مقوله کتابخوانی در سطح اجتماع و خانواده ها افزود: دسترسی آسان مردم به منابع مکتوب و استفاده از فضاهای تبلیغاتی سطح شهر در توسعه فرهنگ کتابخوانی نقش مهمی دارد.

“علی قربانی” رئیس نهاد کتابخانه های شهرستان ری نیز در این نشست اظهار داشت: شهرستان ری با دارا بودن حدود ۱۲ هزار عضو کتابخانه، یکی از بیشترین مراجعان کتابخانه ای در استان تهران را دارد.

وی افزود: اجرای طرح کتابخانه سیار در روستاها و خرید منابع جدید برای تقویت کتابخانه ها در دستور کار نهاد کتابخانه های شهرستان ری قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*