۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 33095
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای عملیات آبخیزداری از محل اعتبارات ارزش افزوده در پاکدشت
اجرای عملیات آبخیزداری از محل اعتبارات ارزش افزوده در پاکدشت

اجرای عملیات آبخیزداری از محل اعتبارات ارزش افزوده در پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پاکدشت از اجرای عملیات آبخیزداری از محل اعتبارات ارزش افزوده در حوزه آبخیز این شهرستان خبرداد.   به گزارش خبرنگار ما – اصغر سپه وند صبح شنبه در جمع خبرنگاران از اجرای عملیات آبخیزداری از محل اعتبارات ارزش افزوده در پاکدشت خبر داد و اظهار داشت: […]

پاکدشت – آبرومند: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پاکدشت از اجرای عملیات آبخیزداری از محل اعتبارات ارزش افزوده در حوزه آبخیز این شهرستان خبرداد.

 

به گزارش خبرنگار ما – اصغر سپه وند صبح شنبه در جمع خبرنگاران از اجرای عملیات آبخیزداری از محل اعتبارات ارزش افزوده در پاکدشت خبر داد و اظهار داشت: این پروژه در قالب اقدامات مکانیکی و با احداث سازه بند گابیونی با حجم عملیات ۱۴۰ مترمکعب به مرحله اجرا درآمده است.

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پاکدشت ادامه داد: یکی از مسائل مهم در عمران و توسعه پایدار روستاهائی که در داخل حوزه‌های آبخیز قرار دارند اجرای عملیات آبخیزداری می‌باشد که با در اختیار قرار گرفتن اعتبارات تخصیص یافته به دهیاری‌ها از محل ۹ درصد ارزش افزوده به اجرای پروژه‌های آبخیزداری گام مؤثری در خصوص آبادانی و توسعه پایدار روستاها برداشته خواهد شد.

 

سپه وند اجرای عملیات آبخیزداری در بالادست روستاها را بسیار ضروری دانست و بیان داشت: با توجه به نقش بسزایی که اقدامات آبخیزداری در کنترل سیل و کاهش خسارات ناشی از ان ایفا می‌کند، اجرای پروژه‌های آبخیزداری در ارتفاعات بالادست روستاها ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*