۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 56821
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای مصوبات دولت، امید را در دل روستاییان می پروراند
اجرای مصوبات دولت، امید را در دل روستاییان می پروراند

اجرای مصوبات دولت، امید را در دل روستاییان می پروراند

ورامین – آبرومند: فرماندار شهرستان ورامین گفت: اجرای مصوبات در بازدیدهای روستایی ، امید را در دل روستاییان می پروراند.   به گزارش خبرنگار ما – مجید درویشی اظهار کرد : پیگیری و حل مشکلات روستاها ، یکی از برنامه‌ هایی است فرمانداری ورامین به جدیت آن را پیگیری می کند که در بازدید شانزدهم […]

ورامین – آبرومند: فرماندار شهرستان ورامین گفت: اجرای مصوبات در بازدیدهای روستایی ، امید را در دل روستاییان می پروراند.

 

به گزارش خبرنگار ما – مجید درویشی اظهار کرد : پیگیری و حل مشکلات روستاها ، یکی از برنامه‌ هایی است فرمانداری ورامین به جدیت آن را پیگیری می کند که در بازدید شانزدهم روستایی ، از روستای عبدل آباد بازدید کردیم و مصوبات مهمی را اتخاذ کردیم که تا با حضور در این روستا و شناخت بهتر ظرفیت ها و مشکلات در مسیر پیشرفت و توسعه قدم برداریم .

 

قطار بازدید های روستایی فرماندار ورامین به همراه مسئولان ادارات در راستای شناخت ظرفیت ها و کمبود های روستا های شهرستان به شماره شانزدهم رسید و از روستای عبدل آباد بازدید به عمل آوردند. یکی از اقداماتی که ماه های اخیر در شهرستان پیگیری شده است بازدید های شهری و روستایی است که با حضور در مناطق مختلف شهری و روستا ها در راستای حل مشکلات قدم می بر می دارند.

 

فرماندار ورامین افزود : بازدیدهای میدانی روستایی و حضور در سطوح محلی فرصت مناسبی برای شناخت تقاضاهای مردمی و انتظارات آنان از مدیران ارشد است که بی واسطه سخن گفته و مشکلات خود را بیان کنند. در این بازدیدهای روستایی روسا و نمایندگان ادارات ، برای رفع مشکل مردم حضور پیدا می کنند و پس از بازدید نیز ملزم باپیگیری انجام مصوبات بازدید هستند.

 

وی گفت: انجام بازدیدهای میدانی به صورت مستمر با همراهی معاونین ،مدیران  از روستاها  با رویکرد روستا محوری برای سرعت بخشیدن به رفع معضلات و مشکلات  روستا است. شرایط کنونی روستای عبدل آباد به دلیل رعایت نشدن اصول شهرسازی و ساخت و ساز بی رویه غیر مجاز به گونه ایست که نشان از عدم تبعیت از  هیچ یک از قوانین موجود را می‌دهد .

 

درویشی خاطر نشان کرد :جود کوچه های ۲۰۰ متری به عرض ۳ و ۴ متری ، انشعابات غیر مجاز ، نبود اصول ساخت و ساز همه شواهد خیانت گذشتگان و برخی از افراد سودجو به مردم و بافت روستای عبدل آباد است .

 

وی با اشاره به بازدید از روستای عبدل آباد تصریح کرد : برای تصمیم گیری در خصوص حل مشکلات روستای عبدل آباد با جمعیت حدود ۱۰ هزار نفری ، باید با کمک خرد جمعی همه‌ی دستگاه های دولتی و  اعضای شورای تامین شهرستان ورامین اقدام شود تا بتوان این حجم از مشکلات را در کوتاه ترین زمان ممکن  بر طرف کنیم .

 

فرماندار ورامین در پایان تصریح کرد : هر بازدید روستایی مصوباتی دارد که ادارات این مصوبات را تا مرحله انجام پیگیری می کنند ؛ در این روستا نیز ، نصب ترانس جدید برق روستا در ۲ ماه آینده توسط اداره برق و خرید کنتور برق معابر توسط دهیاری روستا ، آغاز طرح مطالعاتی ساخت مجموعه فرهنگی و ورزشی روستا با مشارکت دهیاری و اداره ورزش و جوانان ، اصلاح و حل مشکلات طرح هادی روستا با همکاری و مساعدت اداره

 

بنیاد مسکن شهرستان ورامین ، مطالعه طرح تعریض ورودی روستا از جاده تیغاب ، الحاق اراضی جدید به بافت روستا به شرط تامین واگذاری بخشی از مصوبات این بازدید بوده است.

 

ورامین دارای دو بخش مرکزی و بخش جوادآباد است.

ورامین با ۳۰۰ هزار جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران استان تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*