۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 31493
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
  • 1 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای پروسه تفکیک زباله با مشارکت مردم پاکدشت
اجرای پروسه تفکیک زباله با مشارکت مردم پاکدشت

اجرای پروسه تفکیک زباله با مشارکت مردم پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: شهردار پاکدشت اعلام کرد: مشارکت مردم، فرهنگسازی درست و ایجاد زیرساخت در شهرداری سه موضوع مهم در فرایند مدرن شدن شیوه جمع آوری و تفکیک پسماند میباشد. به گزارش خبرنگار ما – داریوش پازوکی شهردار پاکدشت با بیان مطلب فوق افزود: ما تلاش خواهیم کرد در یک فرآیند گام به گام با […]

پاکدشت – آبرومند: شهردار پاکدشت اعلام کرد: مشارکت مردم، فرهنگسازی درست و ایجاد زیرساخت در شهرداری سه موضوع مهم در فرایند مدرن شدن شیوه جمع آوری و تفکیک پسماند میباشد.

به گزارش خبرنگار ما – داریوش پازوکی شهردار پاکدشت با بیان مطلب فوق افزود: ما تلاش خواهیم کرد در یک فرآیند گام به گام با همراهی شهروندان فهیم شهر پاکدشت به سمت اجرای بیشتر پروسه تفکیک_زباله از مبدا و جمع آوری آنها حرکت کنیم .

وی ادامه داد: شروع این حرکت از مراکز جمعیتی و شهرک های مسکونی با تعبیه مخازن مجزای پسماند خشک و تر به همت مدیریت_پسماند حوزه معاونت خدمات شهری در حال اجرایی شدن میباشد و امیدواریم این پروسه به تمام سطح شهر تسری یابد.

شهردار پاکدشت در خاتمه با اشاره به اهمیت مشارکت مردمی اعلام داشت: سعی بر آن داریم تا با فرهنگسازی از طرق مختلف در این زمینه، مشارکت های مردمی را بیش از پیش در اجرای بهینه این طرح همراه سازیم .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*