۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 55845
  • ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
احداث آزاده راه تهران-ورامین مطالبه مردم دیار ۱۵ خرداد است
احداث آزاده راه تهران-ورامین مطالبه مردم دیار ۱۵ خرداد است

احداث آزاده راه تهران-ورامین مطالبه مردم دیار ۱۵ خرداد است

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین گفت: احداث آزاده راه تهران-ورامین مطالبه به حق مردم دیار ۱۵ خرداد است.   به گزارش خبرنگار ما- حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر دوشنبه و در حاشیه بازدید از اداره راه و شهرسازی جنوب شرق تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متأسفانه ارتباط برخی از ادارات خدمات رسان […]

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین گفت: احداث آزاده راه تهران-ورامین مطالبه به حق مردم دیار ۱۵ خرداد است.

 

به گزارش خبرنگار ما- حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر دوشنبه و در حاشیه بازدید از اداره راه و شهرسازی جنوب شرق تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متأسفانه ارتباط برخی از ادارات خدمات رسان با افکار عمومی ضعیف است و مردم در خصوص وظایف آنها توجیه نیستند و رسانه‌ها و حتی نمازجمعه می‌توانند این خلأ را جبران کنند.

 

امام جمعه موقت ورامین جنبه‌های تبلیغی و نماد شهرها را در راه‌های مواصلاتی برون شهری لازم دانست و افزود: گنجاندن جنبه‌های تبلیغی و نماد دیار ۱۵ خرداد در راه‌های مواصلاتی اطراف ورامین مانند جاده حرم به حرم و چرم شهر به آبیک قزوین باعث آشنا شدن مسافران عبوری با برخی از ویژگی‌های منطقه است که لازم است در این خصوص کارها به سرعت انجام شود.

 

محمودی با تقدیر از احداث آزاد راه چرم شهر به آبیک قزوین گفت: متأسفانه برای خود همشهریان ورامینی، قرچکی و پیشوایی راه دسترسی به جاده آبیک از شهر ورامین وجود ندارد و لازم است در این خصوص تدبیر کارهای مطالعاتی احداث آن از شهر ورامین صورت گیرد.

 

وی در پایان با انتقاد شدید از جاده نامناسب ورامین به تهران گفت: جمعیت حدود یک میلیونی جنوب شرق تهران برای دسترسی خود به شهر تهران فقط یک جاده ناایمن دارند که امیدوار هستیم با سفر رئیس جمهور سنگ بنای احداث این آزاد راه نهاده شود چرا که احداث این آزادراه مطالبه بر حق مردم این شهرستان است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*