۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 38716
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
  • 44 بازدید
  • ارسال توسط :
احداث چند نقاهتگاه برای بیماران کرونایی در شهریار
احداث چند نقاهتگاه برای بیماران کرونایی در شهریار

احداث چند نقاهتگاه برای بیماران کرونایی در شهریار

شهریار – آبرومند: فرماندار شهریار از احداث چند نقاهتگاه برای بیماران کرونایی در این شهرستان خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – نورالله طاهری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران از احداث چند نقاهتگاه برای بیماران کرونایی در شهریار خبر داد و اظهار داشت: برای تسهیل در امر پذیرش بیماران و ارائه خدمات درمانی بهتر […]

شهریار – آبرومند: فرماندار شهریار از احداث چند نقاهتگاه برای بیماران کرونایی در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – نورالله طاهری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران از احداث چند نقاهتگاه برای بیماران کرونایی در شهریار خبر داد و اظهار داشت: برای تسهیل در امر پذیرش بیماران و ارائه خدمات درمانی بهتر به آنها با رایزنی و تصمیمات اتخاذ شده تخت‌های بیمارستانی این شهرستان افزایش می‌یابد.

 

وی ادامه داد: دستور داده ایم برای ساماندهی درست و نظم دهی مناسب، زمان بندی در بیمارستان‌ها صورت بگیرد.

 

طاهری، بهره گیری از ظرفیت درمانی و بیمارستانی شهرستان شهریار را موضوعی مهم عنوان کرد و گفت: مسئولان بیمارستان‌ها تجهیزات مورد نیاز خود را اعلام کنند تا به سرعت برای آنها فراهم شود.

 

فرماندار شهرستان شهریار تصریح کرد: به هیچ وجه نباید بیماری به مراکز درمانی مراجعه کند و بیمارستان‌ها در ارائه خدمات ضعیف عمل کنند.

 

طاهری افزود: تقاضا دارم همه با عزمی راسخ تمام توان خود را برای درمان بیماران بکار بگیرند، ما نیز همواره پشتیبان و تسهیل کننده امور مرتبط خواهیم بود.

 

وی گفت: مراقبان سلامت از شنبه در بیمارستان‌ها مستقر می‌شوند تا به محض این که بیماری فردی با تشخیص کرونا مثبت تشخیص شد، از همانجا با خانواده‌ها تماس خواهند گرفت و نسبت به شناسایی، ایزوله‌سازی و قرنطینه وی در خانه اقدام می‌کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*