۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1730
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۱
  • 103 بازدید
  • ارسال توسط :

اختتامیه نخستین همایش ملی حوضه های رسوبی ایران از دیدگاه زمین شناسی نفت برگزار شد

دماوند- رامین نیوز: آیین اختتامیه نخستین همایش ملی حوضه های رسوبی ایران از دیدگاه زمین شناسی نفت برگزار و از  ولی اله مظفریان گیاه شناس فرهیخته و برجسته ایرانی تقدیر شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- دکتر ولی اله مظفریان هم اینک دانشیار پژوهش موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع کشور است و علاوه بر […]

دماوند- رامین نیوز: آیین اختتامیه نخستین همایش ملی حوضه های رسوبی ایران از دیدگاه زمین شناسی نفت برگزار و از  ولی اله مظفریان گیاه شناس فرهیخته و برجسته ایرانی تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- دکتر ولی اله مظفریان هم اینک دانشیار پژوهش موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع کشور است و علاوه بر کار، وظیفه تحقیقاتی در دانشگاههای مختلف کشور از جمله دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی و واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، به تدریس برای دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد و دکترا اشتغال دارد.

وی در سال گذشته در مراسم آیین کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، کتاب این محقق برجسته کشور با عنوان “شناخت گیاهان دارویی و معطر ایران” به عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی انتخاب و از سوی حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی تقدیر شد.

لازم به ذکر است، مراسم اختتامیه این همایش با حضور نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس اداره آموزش و پرورش دماوند و … و همچنین اساتید و پیشکسوتان عرصه زمین شناسی برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*