۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 3402
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۹
  • 72 بازدید
  • ارسال توسط :

اختصاص ۱۲ میلیارد ریال برای بهسازی روستاهای بخش مرکزی پیشوا

پیشوا – ابتکارآنلاین: بخشدار مرکزی پیشوا گفت: برای بهسازی روستاهای بخش مرکزی شهرستان پیشوا ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اختصاص داده شده است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – احمد ملایری افزود : این مبلغ از محل اعتبارات بهبود عبور و مرور برای توسعه وعمران شانزده روستای بخش مرکزی تامین یافته و هزینه شده است […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: بخشدار مرکزی پیشوا گفت: برای بهسازی روستاهای بخش مرکزی شهرستان پیشوا ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اختصاص داده شده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – احمد ملایری افزود : این مبلغ از محل اعتبارات بهبود عبور و مرور برای توسعه وعمران شانزده روستای بخش مرکزی تامین یافته و هزینه شده است .

وی خاطر نشان کرد: این اعتبار برای جدول کشی، بهسازی معابر، آسفالت و دفع آبهای سطحی در روستاها،  بهسازی معابر عمومی، جدول گذاری معابر عمومی و جمع آوری آبهای سطحی می باشد.

بخشدار مرکزی پیشوا با اشاره به مشارکت بالای اهالی روستاها در انجام کارهای عمرانی خاطر نشان کرد: با کمترین میزان اعتبار با مشارکت مردم طرح های بیشتر عمرانی در مناطق روستایی صورت می گیرد.

ملایری با اشاره به نقش دستگاههای اداری و شهروندان در نگهداری فضای عمومی روستاها، گفت: با اقدامات انجام شده تلاش داریم زمینه های لازم برای ماندگاری مردم در روستاها و مهاجرت معکوس از شهر به روستاها را فراهم نمائیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*