۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 7920
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۰
  • 308 بازدید
  • ارسال توسط :

اختلاس در شرکت آزادراه تهران ـ پردیس/ بازداشت دو نفر/ جعل تگ‌های دیجیتال

پردیس – ابتکار ورامین: دادستان شهرستان پردیس از کشف اختلاس بزرگ در شرکت آزادراه تهران ـ پردیس خبر داد و گفت: دو نفر از کارکنان این شرکت بازداشت شده‌اند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس – حیدر فتاحی از دستگیری دو نفر از کارکنان شرکت آزادراه تهران ـ پردیس خبر داد و اظهار […]

پردیس – ابتکار ورامین: دادستان شهرستان پردیس از کشف اختلاس بزرگ در شرکت آزادراه تهران ـ پردیس خبر داد و گفت: دو نفر از کارکنان این شرکت بازداشت شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس – حیدر فتاحی از دستگیری دو نفر از کارکنان شرکت آزادراه تهران ـ پردیس خبر داد و اظهار داشت: برحسب گزارش محرمانه‌ای که چندی پیش به دادستانی پردیس ارائه شد، دو نفر از کارمندان شرکت آزادراه تهران ـ پردیس که مبادرت به اختلاس و کلاه‌برداری کرده بودند، با اقدامات قضایی و پلیسی دستگیر شدند و پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد.

وی افزود: متأسفانه این افراد با توسل به وسایل متقلبانه و سوءاستفاده از موقعیت شغلی نسبت به صدور تگ‌های الکترونیکی (برچسب‌های هوشمند برای عبور خودروها از لاین الکترونیکی آزادراه) اقدام کرده‌اند.

دادستان شهرستان پردیس گفت: این افراد مبالغ هنگفتی را به‌صورت نامشروع از افراد مختلف اخذ کرده بودند که با درایت و پیگیری‌های ویژه دستگاه قضا و پلیس، تاکنون دو نفر از متهمان اصلی را شناسایی و بازداشت کردیم.

وی ادامه داد: پرونده این افراد در مرحله سیر قانونی است تا در ادامه نسبت به شناسایی سایر شرکای این متهمان که مبالغ هنگفتی اخذ کرده و به‌جای واریز به‌ حساب شرکت، با اقدامات متقلبانه این مبالغ را برای خود و شرکایشان برداشت می‌کردند، اقدامات لازم صورت گیرد.

فتاحی در خصوص مبلغ کلی این کلاه‌برداری اظهار داشت: این پرونده در حال بررسی بوده؛ اما این مبلغ بسیار زیاد و چشمگیر است.

دادستان شهرستان پردیس افزود: این افراد در زمان خاصی اقدام به جعل و سوءاستفاده از تگ‌های دیجیتال کرده‌اند که در این خصوص، سوءاستفاده از بیت‌المال نیز مطرح بوده و کارهای تخصصی و کارشناسی برای تعیین مقدار اصلی این اختلاس در حال انجام است و به‌زودی مبلغ اصلی مشخص و اعلام می‌شود.

وی افزود: در این پرونده، کلاه‌برداری، تحصیل مال نامشروع و سوءاستفاده از بیت‌المال مطرح است و مجازات سنگینی را نیز قانون در این خصوص تعیین کرده است.

دادستان شهرستان پردیس گفت: در حال حاضر، دستگاه قضایی در پی شناسایی عاملان اصلی این پرونده اختلاس است و اقرار دو مجرم بازداشت شده در سوءاستفاده و جعل تگ‌ها باعث باز شدن بعدهای زیادی از این پرونده می‌شود که به‌زودی عاملان اصلی دیگر نیز به دام قانون خواهند افتاد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*