۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 40844
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
اخطار فرماندار اسلامشهر به هیأت امنا برای استرداد وجوهات به مردم
اخطار فرماندار اسلامشهر به هیأت امنا برای استرداد وجوهات به مردم

اخطار فرماندار اسلامشهر به هیأت امنا برای استرداد وجوهات به مردم

اسلامشهر- آبرومند: فرماندار اسلامشهر گفت: افرادی که تحت عنوان هیأت امنا یا شرکت سهامی خاص اقدام به توزیع و فروش فیش کرده اند، یک هفته زمان دارند تا وجوهات دریافتی از مردم را بازگردانند. به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور از تصمیم مهم جلسه روز گذشته شورای تأمین شهرستان خبر داد و اظهار داشت: […]

اسلامشهر- آبرومند: فرماندار اسلامشهر گفت: افرادی که تحت عنوان هیأت امنا یا شرکت سهامی خاص اقدام به توزیع و فروش فیش کرده اند، یک هفته زمان دارند تا وجوهات دریافتی از مردم را بازگردانند.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور از تصمیم مهم جلسه روز گذشته شورای تأمین شهرستان خبر داد و اظهار داشت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده در این جلسه افرادی که تحت عنوان هیأت امنا یا شرکت سهامی خاص اقدام به توزیع و فروش فیش کرده‌اند، یک هفته زمان دارند تا وجوهات دریافتی از مردم را استرداد کنند.

 

مرسلپور افزود: این اقدام در جهت پیشگیری از هرگونه تبعات اجتماعی ناشی از توزیع فیش‌های زمین صورت می‌گیرد و در پایان یک هفته مهلت مقرر دادستان اسلامشهر با همکاری دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی و نظارتی برخوردهای لازم را آغاز خواهد کرد.

 

وی گفت: همچنین به تعاونی‌های مسکنی که اقدام به خرید اراضی کشاورزی و یا زمین با کاربری غیر مسکونی نموده‌اند نیز یک ماه فرصت داده می‌شود نسبت به تعیین تکلیف اراضی خود و ارائه گواهی از شهرداری و مدیریت راه و شهرسازی مبنی بر بلامانع بودن زمین خریداری شده و فیش‌های توزیع شده بین اعضا اقدام کنند در غیر این صورت با توجه به مفاد اساسنامه مربوطه با مدیران این تعاونی‌ها نیز برخورد قضائی لازم صورت خواهد گرفت.

 

فرماندار اسلامشهر بیان داشت: مردم عزیز که بابت خرید زمین و یا امتیاز ملک از شرکت‌های غیر قانونی هیأت امنایی یا سهامی خاص هزینه‌ای پرداخت کرده‌اند درخواست داریم هر چه سریع‌تر نسبت به استرداد وجوهات واریزی اقدام کنند در غیر این صورت هر گونه مسئولیتی متوجه خودشان خواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*