۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » قم
  • شناسه : 38658
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
ادعای واریز یارانه میلیونی برای طلاب با جعل خبر و لگوی حوزه
ادعای واریز یارانه میلیونی برای طلاب با جعل خبر و لگوی حوزه

ادعای واریز یارانه میلیونی برای طلاب با جعل خبر و لگوی حوزه

قم – آبرومند: نهاد خبری رسمی حوزه علمیه با انتشار اطلاعیه ای انتشار عکس نوشته ای منتسب به این خبرگزاری که در آن از ادعایی مبنی بر «واریز یارانه ۵ میلیون تومانی ویژه طلاب قم» شده است را جعلی و چنین خبری را از اساس کذب اعلام کرد.   به گزارش خبرنگار ما – امروز […]

قم – آبرومند: نهاد خبری رسمی حوزه علمیه با انتشار اطلاعیه ای انتشار عکس نوشته ای منتسب به این خبرگزاری که در آن از ادعایی مبنی بر «واریز یارانه ۵ میلیون تومانی ویژه طلاب قم» شده است را جعلی و چنین خبری را از اساس کذب اعلام کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما – امروز عکس نوشته ای با لوگوی خبرگزاری حوزه منتشر شده که کذب محض است و خناسان با استفاده از لوگوی رسانه رسمی حوزه های علمیه به دنبال نشر این اکاذیب می باشند.

 

در این عکس نوشته جعلی، به نقل از آیت الله اعرافی ادعا شده بود: یارانه ۵ میلیون تومانی ویژه روحانیون و طلاب شهر قم بخاطر شیوع کرونا و بیکاری این قشر واریز شد.

 

این نهاد خبری تاکید کرده است: در پایین این عکس نوشته نیز از لوگوی رسانه رسمی حوزه های علمیه استفاده شده تا به گمان خود، واقعیت این مطلب را به مخاطب دیکته کنند؛ در حالی که نه محتوای این عکس نوشته درست است؛ نه خبرگزاری حوزه چنین عکس نوشته ای را تولید کرده است.

 

در ادامه آمده است: واقعیت مطلب اینجاست که هنوز بخشی از شهریه طلاب هم پرداخت نشده و خانواده های آنها در سختی کامل زندگی می کنند و استفاده از چنین مطالبی، یک انتقام سیاسی است تا از محبوبیت طلاب و فضلا که این روزها حضور فعالی در بیمارستان ها داشته و به عنوان همراه بیمار به بیماران کرونایی کمک می کنند، بکاهند.

 

اطلاعیه حاکیست: این روزها نشر اکاذیب، یکی از راه های خناسان برای قم هراسی و روحانیت هراسی در بین مردم بوده و با استفاده از چنین کارهایی می خواهند وجهه طلاب، روحانیت و حوزه های علمیه را زیر سؤال ببرند.

 

این نهاد خبری تاکید کرده است: باید مراقب بود که یک عکس و تصویر مبنای قضاوت ما قرار نگیرد و از منتشرکنندگان اصلی و بازنشرکنندگان این عکس نوشته از طریق مجاری قانونی شکایت حقوقی به عمل خواهد آمد./

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*