۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 40573
  • ۰۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
  • 112 بازدید
  • ارسال توسط :
از سرگیری فعالیت سینما ابریشم گرمسار
از سرگیری فعالیت سینما ابریشم گرمسار

از سرگیری فعالیت سینما ابریشم گرمسار

گرمسار – آبرومند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از آغاز مجدد فعالیت سینما ابریشم این شهر خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – نعمت الله قنبری نیکدل گفت: بر اساس صدور مجوز از سرگیری فعالیت از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا برای سینماهای کشور ، سینما ابریشم شهرستان گرمسار نیز با […]

گرمسار – آبرومند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از آغاز مجدد فعالیت سینما ابریشم این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – نعمت الله قنبری نیکدل گفت: بر اساس صدور مجوز از سرگیری فعالیت از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا برای سینماهای کشور ، سینما ابریشم شهرستان گرمسار نیز با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی ، فعالیت خود را از امروز از سر خواهد گرفت.

 

 

وی ضمن اعلام این خبر افزود: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی سمنان ، شهرستان گرمسار به عنوان یکی از شهرستانهایی که در وضعیت سفید قرار دارد معرفی شده ، ولی با این وجود باید نسبت به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همچنین پروتکل‌های بهداشتی حداکثر توجه را داشته باشیم.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار یادآورشد: سینما ابریشم گرمسار به عنوان تنها سینمای فعال شهرستان ، باصدور مجوز فعالیت مجدد ، ضمن رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سه سانس نوبت عصر نسبت به اکران فیلم‌های روز کشور اقدام خواهد کرد.

 

 

وی ادامه داد: همچنین فعالیت آموزشگاههای آزاد هنری و موسسات فرهنگی و هنری نیز در این شهرستان از سر گرفته شده و با رعایت کلیه موارد و اصول بهداشتی نسبت به ادامه فعالیت خود اقدام خواهند کرد.

 

قنبری نکته ضمن تقدیر و تشکر از تلاشها و زحمات مدافعان سلامت و کادر درمان ، رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را لازم و ضروری دانست و عنوان کرد: خطر ابتلا به ویروس کرونا هنوز وجود دارد و با سهل‌انگاری و بی تفاوتی نسبت به رعایت موارد بهداشتی احتمال بازگشت مواجهه با موج دوم این ویروس در کشور وجود دارد ، لذا از کلیه مجموعه‌های فرهنگی و هنری تحت نظارت این اداره تقاضا داریم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و همچنین فاصله گذاری اجتماعی ، ضمن فراهم آوردن آسایش خاطر کادر درمان و مدافعان سلامت ، امکان شیوع مجدد این ویروس را به حداقل برسانند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*