۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پاكدشت » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2594
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷
  • 138 بازدید
  • ارسال توسط :

استاندار تهران: با مدیرانی که حاشیه داشته باشند برخورد قاطع می‌شود

پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: استاندار تهران با اشاره به مصوبات کمیته‌ برنامه‌ریزی استان تهران گفت: مشکلات اخلاقی و سوءاستفاده‌های مالی موضوعاتی است که به شدت مخالف آن هستم. به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، سیدحسین هاشمی در نشست مشترک کمیته برنامه‌ریزی استان تهران و شهرستان پاکدشت در ارتباط با اظهار نظر برخی از مسئولان در […]

پاکدشت- خبرنگار رامین نیوز: استاندار تهران با اشاره به مصوبات کمیته‌ برنامه‌ریزی استان تهران گفت: مشکلات اخلاقی و سوءاستفاده‌های مالی موضوعاتی است که به شدت مخالف آن هستم.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، سیدحسین هاشمی در نشست مشترک کمیته برنامه‌ریزی استان تهران و شهرستان پاکدشت در ارتباط با اظهار نظر برخی از مسئولان در ارتباط با انتصاب قاسمی‌فرزاد به‌عنوان فرماندار پاکدشت، اظهار داشت: روزی که نام علیرضا قاسمی‌فرزاد را به‌عنوان فرماندار شهرستان پاکدشت مطرح کردم خیلی افراد می‌گفتند وی را به شهرستان پاکدشت نفرستید، چون این شهرستان حساس است.

وی افزود: در پاسخ به آن‌ها گفتم نترسید، قاسمی‌فرزاد انسانی متعادل است و با مدیریتش در منطقه تعادل ایجاد می‌کند که به فضل خدا تاکنون چنین شده است.

هاشمی تصریح کرد: هر فردی که به نظام علاقه داشته باشد، معتقد به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب باشد باید حفظ شود. همان‌گونه که انگشت‌ها با هم اختلاف دارند بعضاً افراد هم اختلاف نظرهایی دارند اما هرگاه دست مشت شود همه انگشت‌ها با هم هستند و در بین مسئولان نیز باید اتحاد و همدلی حفظ شود.

استاندار تهران فضای حاکم بر شهرستان پاکدشت را خوب ارزیابی کرد و گفت: به لطف خدا مسئولان ارشد و بدنه شهرستان با هم هماهنگ هستند و شاهد خبرهای مثبتی از شهرستان پاکدشت هستیم.

وی ادامه داد: اگر در شهرستان اتحاد و همدلی باشد مسئولان استانی برای حضور در شهرستان و تحقق پروژه‌های عمرانی و … در شهرستان تشویق می‌شوند. اختلاف بین مسئولان سبب بی‌رغبتی مسئولان استانی در شهرستان می‌شود. اتحاد و همدلی و فضای مثبت شهرستان حتی اگر بودجه و امکانات هم نباشد مسئولان را برای حضور در شهرستان جذب می‌کند و آنها با مدیریت جهادی وارد شده و مصوبات و پروژه‌ها را محقق می‌کنند.

هاشمی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه از فضای کلی حاکم بر شهرستان رضایت داریم اما این وضعیت هم راضی‌کننده نیست، بلکه باید روز به روز امور بهبود یابد.

معنای مدیریت جهادی از زبان استاندار تهران

استاندار تهران در تعریف مدیریت جهادی بیان داشت: مدیریت جهادی به این معناست که هر روز بهتر از گذشته کارها با دقت بالاتر و هزینه پایین‌تر پیش برود.

وی در ادامه بر دقت مسئولان اجرایی در پیشبرد مصوبات و برنامه‌ها و نظارت مسئولان استانی بر دستگاه‌های شهرستانی تأکید کرد و افزود: باید برای انجام پروژه‌ها و مصوبات جدول زمان‌بندی ارائه شود و مدیران با منطق مشکلات را مرتفع کنند.

وی از رقابت در شهرستان‌ها سخن به میان آورد و خاطرنشان کرد: هر دستگاهی که عملکرد شایسته‌ای داشته باشد قطعاً مورد حمایت مسئولان قرار می‌گیرد.

مخالفت جدی استاندار تهران با مشکلات اخلاقی و مادی در بین مدیران/با متخلفان به‌طور جدی برخورد می‌شود

هاشمی با بیان اینکه با دو چیز به شدت مخالفم، عنوان کرد: مشکلات اخلاقی و سوءاستفاده‌های مالی موضوعاتی است که به شدت مخالف آن هستم. هرگاه گزارشی را در ارتباط با تخلف مدیران در زمینه مشکلات اخلاقی و مادی دریافت کنم با قاطعیت با وی برخورد می‌شود.

وی خطاب به مسئولان گفت: در کارها سلامت کاری مد نظرمان باشد و باید در این راستا دقت کنیم. مسئولان باید با بدنه دستگاه زیر مسئولیت خود به خوبی کار کنند و ارتباط معنوی و اخلاقی شایسته‌ای با بدنه دستگاه خود داشته باشند و همچنین ارتباط مسئولان با مردم باید ارزنده باشد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*