۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2666
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۷
  • 126 بازدید
  • ارسال توسط :

استاندار تهران: صنعتگران در بخش فاینانس مشکلی نخواهند داشت

تهران – خبرنگار رامین نیوز: استاندار تهران گفت: صنعتگران استان اطمینان خاطر داشته باشند که در بخش فاینانس با مشکل مواجه نخواهند شد.  به گزار ش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، سیدحسین هاشمی اظهار کرد: امسال در بخش صندوق توسعه ملی برای بخش صنعت و کشاورزی منابع ریالی و ارزی خوبی پیش […]

تهران – خبرنگار رامین نیوز: استاندار تهران گفت: صنعتگران استان اطمینان خاطر داشته باشند که در بخش فاینانس با مشکل مواجه نخواهند شد.

 به گزار ش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، سیدحسین هاشمی اظهار کرد: امسال در بخش صندوق توسعه ملی برای بخش صنعت و کشاورزی منابع ریالی و ارزی خوبی پیش بینی شده و هر طرح توجیهی که از طریق بانک عامل تایید شود، صندوق توسعه ملی برای کمک مشکلی نخواهد داشت.

وی با بیان این مطلب که برای این موضوع رقابتی بین استانها وجود دارد، گفت: هر استانی زودتر اقدام کند بیشتر می تواند از این منابع استفاده کند.

هاشمی با اشاره به عملی شدن موضوع فاینانس ها گفت: در صورت تایید طرح ها و توجیه مناسب از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت، جهادکشاورزی و وزارت راه و شهرسازی مشکلی در بخش فاینانس ها نداریم.

استاندار تهران با اشاره به وضعیت صنایع در شهرستان پاکدشت، گفت: شهرک صنعتی عباس آباد در شهرستان پاکدشت یکی از مناطق صنعتی با ظرفیت در استان تهران است که اگر براساس اهدافی که در این منطقه پیش بینی شده پیش رود، می تواند به یکی از قطب های مهم شهرک های صنعتی در کشور تبدیل شود .

وی افزود: با توجه به مشکلات و موانع بر سر راه تولید خیلی از واحدهای صنعتی استان تا امروز نتوانسته اند مقررات زیست محیطی را رعایت کنند، سازمان حفاظت از محیط زیست هم تا امروز مدارا کرده، اما باید با رفع این موانع بتدریج صنعت سبز و صنعت پاک در کل استان تهران محقق شود.

فاینانس به تأمین منابع مالی مورد نیاز اجرای پروژه ها و خرید تجهیزات طرح های تولیدی (سرمایه ای) و همچنین خدمات فنی و مهندسی پروژه ها با استفاده از تسهیلات اعتباری خارجی میان مدت، وفق قراردادهای مالی منعقده با اعتبار دهندگان خارجی گفته می شود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*