۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » قرچك
  • شناسه : 34249
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
اشتغال در روستاهای قرچک رونق می‌گیرد
اشتغال در روستاهای قرچک رونق می‌گیرد

اشتغال در روستاهای قرچک رونق می‌گیرد

اشتغال در روستاهای قرچک با همکاری مشترک بنیاد برکت، فرمانداری و بخشداری مرکزی این شهرستان رونق می‌گیرد.

قرچک- آبرومند: فرماندار قرچک گفت: اشتغال در روستاهای قرچک با همکاری مشترک بنیاد برکت، فرمانداری و بخشداری مرکزی این شهرستان رونق می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی ظهر چهارشنبه در جلسه‌ای که با حضور معاون برنامه‌ریزی فرمانداری، بخشداری مرکزی و هیئتی از بنیاد برکت برگزار شد اظهار داشت: با همکاری مشترک بنیاد برکت و فرمانداری و بخشداری مرکزی شهرستان قرچک، طرح‌های اشتغالزایی بر اساس ظرفیت‌های شهرستان قرچک به اجرا در می‌آیند.

 

فرماندار قرچک گفت: برای بهره برداری بهتر از مناطق روستایی و ایجاد شرایط بهتر برای سکونت در روستا ها باید به موضوع اشتغالزایی که از جمله موارد مهم در توسعه پایدار روستایی است توجه داشت.

 

خطیبی افزود: در طول عمر انقلاب اسلامی به موضوع مهم محرومیت زدایی از روستاها توجه شده و در دولت تدبیر و امید شاهد بودیم به حوزه روستایی توجه ویژه تر شد و شاهد اقدامات وسیع و تأمین زیرساخت در روستاها بودیم.

 

وی بیان داشت: در شهرستان قرچک روستاهای پرجمعیت وجود دارد که برنامه های توسعه ای در آنها خوب جواب می دهد، امسال نیز مقرر شد با سرمایه گذاری حمایتی در حوزه اشتغال، طرح های خوبی اجرا شوند.

 

فرماندار قرچک بیان داشت: رویکرد معیشت پایدار با کمک روستاییان نتایج مثبتی برجای خواهد گذاشت و امید است با اجرای این گونه طرح ها و با مشارکت فعال دهیاری ها شاهد توسعه اشتغال، افزایش سطح درآمد روستاییان، تنوع بخشی به تولیدات روستایی و جلوگیری از مهاجرت به شهرها اتفاق بیافتد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*