۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 28691
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
  • 99 بازدید
  • ارسال توسط :
اصحاب رسانه نقش به سزایی در اطلاع رسانی به مردم در سراسر کشور دارند
اصحاب رسانه نقش به سزایی در اطلاع رسانی به مردم در سراسر کشور دارند
رضامیرزا کریمی عضو پارلمانی اتاق اصناف ایران ورئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند

اصحاب رسانه نقش به سزایی در اطلاع رسانی به مردم در سراسر کشور دارند

دماوند – آبرومند: یکی از بزرگترین نهادهاى مدنى در هر کشورى اصناف هستند، این نهادها توسط خود مردم اداره مى شوند و در وضعیت بازار و قیمت گذارى کالاها نقش بسیار موثرى دارند. به گزارش خبرنگار ما – اول تیرماه روز اصناف نامگذارى شده و هرساله در این روز مجامع امور صنفى سراسر کشور، مسوولان […]

دماوند – آبرومند: یکی از بزرگترین نهادهاى مدنى در هر کشورى اصناف هستند، این نهادها توسط خود مردم اداره مى شوند و در وضعیت بازار و قیمت گذارى کالاها نقش بسیار موثرى دارند.

به گزارش خبرنگار ما – اول تیرماه روز اصناف نامگذارى شده و هرساله در این روز مجامع امور صنفى سراسر کشور، مسوولان اتحادیه ها و مدیران وزارت صنعت و معدن و تجارت و … گرد هم مى آیند تا در خصوص مشکلات اصناف به تبادل نظر بپردازند.باشد که با توجه به وضعیت اقتصادی پیش رو بتوان بهترین تصمیمات اتخاذ گردد.

اصحاب رسانه نقش به سزایی در اطلاع رسانی به مردم در سراسر کشور دارند که اینجانب شناختی که به شخصیت واخلاق وخصوصیات(طاهرمیرزاکریمی)مدیر مسئول و صاحب امتیاز  روزنامه که از بذل تاسیس، آبرومندانه نشر نمودند و هم اکنون هم ماهنامه سراسری  در  دست  نشر  و  شروع بکار دارند انصافا نامی  آبرومندتر  از آبرومند، بر آن نمیشد  گذاشت.

بنظر در عرصه های مختلف مانند فعالیت اجتماعی آبرومند، در عرصه ولایت مداری  آبرومند، درعرصه دین داری آبرومند، در عرصه وطن پرستی  آبرومند   و در تمام عرصه ها آبرومند  بودند  و خواهند بود  انشاالله موفق و مؤید باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*