۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 37764
  • ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
  • 94 بازدید
  • ارسال توسط :
اعتبارات ارزش افزوده شهرداری پیشوا صرف اقدامات عمرانی و ماندگار شهری شود
اعتبارات ارزش افزوده شهرداری پیشوا صرف اقدامات عمرانی و ماندگار شهری شود

اعتبارات ارزش افزوده شهرداری پیشوا صرف اقدامات عمرانی و ماندگار شهری شود

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت اصلاح ساختار و کوچک و چابک سازی شهرداری، گفت: اعتبارات ارزش افزوده شهرداری صرف اقدامات عمرانی و ماندگار شهری شود.   به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بیان کرد: اصلاح ساختار و کوچک و چابک […]

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت اصلاح ساختار و کوچک و چابک سازی شهرداری، گفت: اعتبارات ارزش افزوده شهرداری صرف اقدامات عمرانی و ماندگار شهری شود.

 

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بیان کرد: اصلاح ساختار و کوچک و چابک سازی شهرداری، قانونمداری و قانون گرایی انجام پروژه ها بر اساس ضوابط، مقررات و مجوزهای قانونی و بودجه مصوب شهرداری و بر مبنای طرح های جامع و تفضیلی باید ملاک عمل مدیریت شهری قرار گیرد.

 

وی افزود: مدیریت منابع مالی و انسانی، نظارت پذیری و شفافیت عملکردی و شفافیت مالی و کاهش هزینه های غیرضروری جاری و سالم سازی محیط از جمله مواردی است که از مدیریت شهری پیشوا انتظار می‌رود.

 

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: لازم است تا مدیریت شهری پیشوا توسعه اقتصاد شهری و درآمدزایی، پویایی و نشاط اجتماعی، اقدامات اشتغالزایی به خصوص برای زنان سرپرست خانوار با ایجاد بازارچه های سنتی و راه اندازی و ترویج گردشگری مذهبی را مدنظر قرار دهد.

 

عباسی گفت: جلوگیری از ساخت‌سازهای غیرمجاز، انجام فعالیت ها و کارهای عمرانی زیربنایی ماندگار، توجه بیشتر به زیرساخت ها، تکمیل پروژه های عمرانی نیمه کاره و ناتمام، تکمیل رینگ کمربندی داخل شهر در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

 

وی افزود: تکمیل بلوارهای نیمه کاره بر اساس طرح تفضیلی به منظور تسهیل در تردد شهروندان و طراحی و مطالعه ترافیکی شهر و رفع گره ترافیکی از جمله در بلوار مرحوم شیخ عباس قمی، ادامه فاز ۲ بلوار شهید مهتدی، تکمیل بلوار آستانه و بلوار هاشم آباد که دارای پیشرفت فیزیکی بالایی از قبل بوده و اکنون عملاً تعطیل شده است، از مطالبات مردم است.

 

فرماندار شهرستان پیشوا تصریح کرد: تکمیل ساختمان اداری شهرداری، تکمیل مجموعه فرهنگی و ورزشی، تجهیز سالن چندمنظوره، حفظ و گسترش فضای سبز، ایجاد جنگلکاری در اراضی ملی ۴۵۰هکتاری از جمله اموری است که شهردای و شورای اسلامی شهر باید نسبت به آن اهتمام جدی داشته باشند.

 

وی گفت: همچنین توجه و اصلاح و مناسب سازی مبلمان شهری، بهسازی وضعیت پسماندها، تجهیز ناوگان حمل و نقل موتوری و خدماتی ضروری است.

 

عباسی خاطر نشان کرد: لازم است تا مبالغ ارزش افزوده به‌جای حقوق و دستمزد به سمت پروژه های عمرانی سوق داده شود تا اثرات این اقدام بزرگ دولت، ماندگار و به نفع عموم مردم واقع گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*