۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » زنجان » عناوین اصلی
  • شناسه : 47921
  • ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
اعتبارات نوسازی مدارس زنجان رشد ۵.۵ برابری داشته است
اعتبارات نوسازی مدارس زنجان رشد ۵.۵ برابری داشته است

اعتبارات نوسازی مدارس زنجان رشد ۵.۵ برابری داشته است

زنجان – آبرومند: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: اعتبارات عمرانی این اداره کل از سال ۱۳۹۶ تاکنون با رشد ۵.۵ برابری به بیش از ۵۶ میلیارد تومان رسیده که نقش بسزایی در تسریع اجرای پروژه های این اداره کل داشته است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – جهانگیر […]

زنجان – آبرومند: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: اعتبارات عمرانی این اداره کل از سال ۱۳۹۶ تاکنون با رشد ۵.۵ برابری به بیش از ۵۶ میلیارد تومان رسیده که نقش بسزایی در تسریع اجرای پروژه های این اداره کل داشته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – جهانگیر صفری افزود: رشد اعتبارات موجب سرعت بخشیدن به روند ساخت و توسعه فضاهای آموزشی استان شد و از طرفی به حذف مدارس خشتی و گلی در سال گذشته همزمان با سراسر کشور منتهی شد.

این مسوول به بهره برداری از ۸۵ پروژه با ۴۳۰ کلاس درس و اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان از سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: ۲۳ پروژه با ۱۱۰ کلاس درس از این تعداد جزو پروژه های نیمه تمام و رها شده بودند که در سه سال گذشته تکمیل شدند.

وی اظهار داشت: علاوه بر آن، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان سیستم گرمایشی بیش از یکهزارو ۲۹ مدرسه با سه هزارو ۸۶۵ کلاس درس را استانداردسازی کرده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان ادامه داد: تخریب و بازسازی بیش از ۱۹۹ مدرسه تخریبی و مقاوم سازی بیش از ۴۰ باب مدرسه نیازمند مقاوم سازی در سطح استان نیز از عملکردهای این اداره کل بوده است.

وی یادآوری کرد: پروژه حیات طیبه زنجان به نام “سردار شهید سلیمانی” که با حضور وزیر آموزش و پرورش به بهره برداری رسید، این مجتمع با حمایت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و تامین اعتبار انجام گرفته، با ۴۲ کلاس درس و زیربنای بیش از هشت هزارو ۱۶۰ مترمربع و هزینه ای بالغ بر ۲۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تحویل آموزش و پرورش شد.

صفری خاطرنشان کرد: پروژه ۱۰ کلاسه “دکتر شقاقی”، ۱۴ سال بود که به صورت نیمه کاره رها شده بود که از سال گذشته با تامین اعتبار صورت گرفته عملیات تکمیل آن آغاز به دانش  آموزان تحویل داده شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*