۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1056
  • ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۵۳
  • 385 بازدید
  • ارسال توسط :

اعتماد عمومی سرمایه بزرگ دولت است

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: اعتماد عمومی سرمایه بزرگ دولت است که با حفاظت از آن و تکیه بر این سرمایه می توان برنامه ها را در عرصه داخلی و بین المللی با اقتدار پیش برد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در جلسه ملاقات مردمی که به منظور رسیدگی […]

قرچک رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: اعتماد عمومی سرمایه بزرگ دولت است که با حفاظت از آن و تکیه بر این سرمایه می توان برنامه ها را در عرصه داخلی و بین المللی با اقتدار پیش برد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در جلسه ملاقات مردمی که به منظور رسیدگی به مشکلات مردم شهرستان برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود:  ررسی مشکلات مردم از جمله اهداف برگزاری دیدارهای چهره به چهره مسئولان و یکی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید است.

وی مراجعه مردم به مسئولان را نشانه اعتقاد و اعتماد آنها به نظام برای حل ‏مشکلات دانست و یادآور شد: دولت برای تمامی امور صادقانه وارد عمل شده و یکی از مصادیق این اعتماد متقابل بین دولت و مردم را می توان در اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها مشاهده کرد بطوریکه دولت برای برطرف کردن کاستی های مرحله اول هدفمندی، درصدد تغییر روش اجرایی آن برآمده و بنابر تکلیف قانونی که مجلس بر عهده آن گذاشته است، برای شناسایی افراد نیازمند یک بار دیگر از متقاضیان دریافت یارانه نقدی ثبت نام می کند که هم اکنون در حال اجراست.نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک ادامه داد: نشست چهره به چهره با مردم و در جریان مشکلات آنها قرار گرفتن به طور حتم از مزیت های نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود که به عنوان برنامه ای کارساز باید همواره تداوم داشته باشد.

گفتنی است طی این ملاقات مردمی که در محل دفتر فرماندار برگزار شد به مشکلات حدود ۴۰ نفر از مردم شهر و روستاهای قرچک رسیدگی شد.

فرماندار شهرستان قرچک نیز ضمن بررسی این مشکلات، راهکارهای قانونی را ارائه و موارد پس از بررسی و کارشناسی برای رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع داده شدند.

این گزارش حاکی است جلسه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان قرچک هر هفته روزهای یکشنبه برگزار می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*