۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 59323
  • ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۳
  • 2 بازدید
  • ارسال توسط :
اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون آباد پاکدشت انتخاب شدند
اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون آباد پاکدشت انتخاب شدند

اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون آباد پاکدشت انتخاب شدند

پاکدشت- آبرومند: همزمان با آغاز دومین سال فعالیت ششمین دوره شوراهای اسلامی، اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون‌آباد پاکدشت انتخاب شدند.   به گزارش خبرنگار آبرومند – در جلسه انتخاب اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون‌آباد که روز پنجشنبه در محل شورای اسلامی این شهر برگزار شد، رئیس، نایب رئیس برای فعالیت در […]

پاکدشت- آبرومند: همزمان با آغاز دومین سال فعالیت ششمین دوره شوراهای اسلامی، اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون‌آباد پاکدشت انتخاب شدند.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – در جلسه انتخاب اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون‌آباد که روز پنجشنبه در محل شورای اسلامی این شهر برگزار شد، رئیس، نایب رئیس برای فعالیت در دومین سال ششمین دوره شورای اسلامی انتخاب شدند.

 

در این انتخابات که با رأی مخفی اعضا انجام شد، جواد سندگل به عنوان رئیس و محمود علی‌عسگری فرد به عنوان نایب رئیس و زهرا علی‌عسگری فرد به عنوان منشی هیأت رئیسه انتخاب شدند.

شورای اسلامی فرون‌آباد ۵ عضو دارد.

 

به گزارش ایرنا، شهر فرون‌آباد دروازه ورودی شهرستان پاکدشت محسوب می شود که با بیش از ۲۲ هزار نفر جمعیت در ۱۵ کیلومتری جنوب شرق تهران در مسیر بزرگراه امام رضا(ع) و در حاشیه کمربندی جنوبی شهرستان واقع شده است.

 

موقعیت خاص این شهر در نزدیکی به تهران و مجاورت با محور ترانزیتی شرق کشور باعث شده بیش از یک هزار و ۳۵۰ واحد صنعتی در آن مستقر و عملا این منطقه به یک شهر صنعتی تبدیل شود.

شهرستان پاکدشت با ۳ شهر فرون‌آباد، پاکدشت و شریف‌آباد و با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*