۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 55599
  • ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
اعطای تسهیلات خرید نهاده‌های دامی به دامداران قرچک
اعطای تسهیلات خرید نهاده‌های دامی به دامداران قرچک

اعطای تسهیلات خرید نهاده‌های دامی به دامداران قرچک

قرچک – آبرومند: فرماندار قرچک از اعطای تسهیلات خرید نهاده‌های دامی در این شهرستان خبر داد و گفت: دامدارانی که نسبت به پلاک‌کوبی دام خود اقدام کرده‌اند، می‌توانند از این تسهیلات برخوردار شوند. به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی پیش از ظهر شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قرچک که […]

قرچک – آبرومند: فرماندار قرچک از اعطای تسهیلات خرید نهاده‌های دامی در این شهرستان خبر داد و گفت: دامدارانی که نسبت به پلاک‌کوبی دام خود اقدام کرده‌اند، می‌توانند از این تسهیلات برخوردار شوند.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی پیش از ظهر شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قرچک که با حضور حبیبی معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری، میرزایی رئیس اداره صمت، دیگر مدیران عضو و جمعی از تولیدکنندگان حوزه‌های کشاورزی و صنعت در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: دامدارانی که نسبت به پلاک‌کوبی دام خود اقدام کرده‌اند، می‌توانند به منظور بهره‌مندی از تسهیلات خرید نهاده‌های دامی، با مراجعه به اداره جهاد کشاورزی «دامدار کارت» دریافت کنند.

 

خطیبی افزود: علاوه بر رشد صنعت در قرچک، توسعه کشاورزی و فعالیت‌های گلخانه‌ای نیز باید به خوبی رقم بخورد؛ بسیاری از متقاضیان احداث گلخانه به دنبال راهکاری برای تسریع در راه‌اندازی واحد خود هستند و این وظیفه ادارات است که با کاهش روند بوروکراسی اداری، نهایت مساعدت را داشته و این افراد راهنمایی کنند.

 

فرماندار قرچک عنوان داشت: بعد از اجرای پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی قرچک، بایستی عملیات نصب علمک گاز برای واحدهای تولیدی در کوتاه‌ترین زمان صورت گیرد و در این مسیر ادارات ذیربط باید فارغ از چارچوب وظیفه و با نگاه حمایت از تولید، به این واحدها کمک کنند.

 

وی در ادامه بیان داشت: زیرساخت‌های شهرک صنعتی به ویژه در حوزه مخابرات باید روز به روز پیشرفت بهتری داشته باشد، چراکه سرمایه‌گذار هزینه را پرداخت کرده و نباید علاوه بر مشقت تولید، دغدغه این موضوعات را نیز داشته باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*